442 сім'ї, які опинилися у складних життєвих умовах, цього року змінили свій статус.

alt  За перший квартал цього року у місті було знято з обліку 442 сім'ї, які опинилися у складних життєвих обставинах, натомість взято на облік 214 таких родин. Про це стало відомо під час робочої наради щодо координації роботи з сім'ями, які опинилися у складних життєвих обставинах. Захід проводився в рамках відзначення Дня родини.  Загалом у банку даних міста знаходиться 797 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у яких виховуюються 1 тисяча 349 дітей віком до 18 років. Головна задача органів місцевого самоврядування полягає у тому, щоб вчасно виявити і підтримати таку родину, попередити вилучення дитини з сім'ї.
   У цьому напрямку у Дніпропетровському регіоні реалізується проект “Система супроводження та допомоги “кризовим” родинам”. Основна ідея такого проекту полягає у тому, щоб закріпити депутатський корпус по територіальному принципу за сім'ями, які опинилися у складних життєвих обставинах,  комплексно допомагати вирішувати їх проблеми разом з фахівцями центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, управління освіти, департаменту охорони здоров'я, управління праці та соціального захисту населення та інших служб.
   Координатором у роботі з сім'ями, які опинилися у складних є міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, головним інструментом — координаційна рада, яка створена у кожному районі міста. У координаційну раду входять представнники різних служб соціальної роботи, також активно до вирішення проблемних питань у ході соціального супроводження кожної родини, яка опинилася у кризових ситуаціях долучаються і депутати. Зокрема, депутати з-поміж іншого допомагають у наданні матеріальної допомоги, допомагають харчами, одягом, взуттям, а також у працевлаштуванні, у вирішенні житлово-побутових питань, в оздоровленні дітей, у юридичній та медичній консультації тощо. Загалом за перший квартал цього року понад тисячу сімей нашого міста, які з тих чи інших причин опинилися у складних життєвих обставинах отримали конкретну допомогу у вирішенні своїх проблем.
    8 липня в Україні відзначається День родини. Указ про започаткування свята підписав Президент України 30 грудня 2011 року.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.