Семінар на тему: Взаємодія органів місцевого самоврядування та органів самоорганізації населення в розвитку та управлінні території.

         alt23 травня у приміщенні Дніпропетровської міської ради управління внутрішньої політики міської ради провело семінар на тему: “Взаємодія органів місцевого самоврядування та органів самоорганізації населення в розвитку та управлінні території” за участю представників районних в місті рад з питань розвитку ОСН та голів територіальних, квартальних, вуличних комітетів ОСН міста Дніпропетровська.
         На семінарі підіймались актуальні проблемні питання, що виникають у процесі функціонування ОСН та розглядались пропозиції щодо нормативного врегулювання проблемних питань функціонування ОСН міста (на виконання Програми правової освіти населення м. Дніпропетровська 2011-2015 роки).
         Також на семінарі проведено роз’яснення про проведення щорічного обласного конкурсу мініпроектів з енергоефективності та енергозбереження серед локальних громад (відповідно до Програми сприяння громадянській активності у розвитку територій на 2012-2016 роки  затвердженої рішенням Дніпропетровської обласної ради від 27.12.11  № 226-10/VI).
         Успішний розвиток громадянського суспільства та демократії значною мірою обумовлений впровадженням дієвих механізмів соціального партнерства органів місцевого самоврядування й інституцій громадянського суспільства. Особливу роль у налагодженні такого роду взаємодії на місцевому рівні відіграють органи самоорганізації населення, які за своїм конституційно-правовим статусом є елементом системи місцевого самоврядування та на відміну від звичайних громадських організацій об’єднують громадян певної території для вирішення проблем.
alt
alt
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.