У Дніпропетровську цього літа буде оздоровлено майже 70 тисяч дітей.

У Дніпропетровську цього літа буде оздоровлено майже 70 тисяч дітейЦього літа у пришкільних таборах міста планується залучити до відпочинку  9 тисяч 690 дітей шкільного віку. Про це під час прямої телефонної лінії повідомила заступник начальника управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради Любов Башкатова. “Загалом цього літа у місті працюватиме 151 табір з денним перебуванням на базі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів та чотири туристично-експедиційних походи. Так звані пришкільні табори працюватимуть у три зміни. Як правило першу зміну, яка розпочнеться незабаром,  відвідує найбільша кількість школярів — цього року їх 7 тисяч 770. Тривалість однієї зміни у такому таборі становить від 14 до 16 днів”, - зазначила Любов Башкатова.
  Цього року  з міського бюджету на харчування дітей у пришкільних таборах виділено 1 мільйон 718 тисяч 947 гривень з розрахунку 9,4 гривні на одну дитину в день. За словами Любові Башкатової, середня вартість денного раціону харчування на одну дитину становитиме від 25 до 29,55 гривень. До цієї загальної суму входять кошти з міського та районного бюджетів, а також батьківські кошти. У літній період  у пришкільних таборах планується охопити відпочинком 3 тисячі 502 дитини із числа обдарованих та тих, що потребують соціальної уваги та підтримки — це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, талановиті та інші.  Ця категорія дітей відпочиватиме коштом міського та районного бюджетів, додала заступник начальника управління.
  Загалом цього літа у місті заплановано оздоровити 68 тисяч 352 дитини. На ці цілі передбачено 7 мільйонів 120 тисяч 938 гривень — це кошти з міського та районного бюджетів, а також батьківські кошти. Окрім того, протягом усього року коштом державного бюджету на відпочинок і оздоровлення у заміські табори направляються діти пільгових категорій. На сьогодні, наприклад, у таборах “Артек” та “Молода гвардія” від нашого міста відпочило вже 111 дітей, завтра ще 7 дітей поїдуть на відпочинок до “Молодої гвардії”, сказав начальник управління у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради Руслан Буленок.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.