Дніпропетровськ отримав дотації та субвенції з державного і обласного бюджетів.

Дніпропетровськ отримав дотації та субвенції з державного і обласного бюджетівДніпропетровськ отримав дотації та субвенції з державного і обласного бюджетів на загальну суму 85,5 мільйонів гривень. Про це під час засідання чергової 24-ї сесії Дніпропетровської міської ради повідомив міський голова Іван Куліченко. На сесії депутати розподілили ці кошти на потреби міста. “60 мільйонів гривень будуть направлені на капітальний ремонт доріг, понад 5 мільйони гривень — на поточний, 4 мільйони гривень буде використано на підготовку території для будівництва систем зливової каналізації під зведення соціального  житла на житловому масиві Лівобережний-3, таку ж суму буде направлено на поточний та капітальний ремонт об'єктів галузі охорони здоров'я — центрів первинної медико-санітарної допомоги”, - зазначив міський голова Іван Куліченко.
  За словами голови постійної комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, фінасів та бюджету Євгена Морозенка, із загальної суми отриманої субвенції 2 мільйони гривень передбачено на установку у місті  почтових скриньок, 130 тисяч гривень — на природоохоронні заходи, 425 тисяч гривень — на модернізацію та реконструкцію світлофорів.
  Загальна сума доходів міського бюджету на 2012 рік становить 2 мільярди 777 мільйонів 678 тисяч 458 гривень. На 24 сесії депутати  затвердили звіт про виконання міського бюджету за I квартал цього року.  Доходи міського бюджету за перший квартал затверджено у суму 632 мільйони 683 тисячі 671 гривна, сума видатків — 571 мільйон 708 тисяч 407 гривень.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.