Розвиток освіти у Дніпропетровську.

   2,5 мільйонів гривень було виділено у минулому році з міського бюджету на програму інформатизації освіти та створення єдиного інформаційного простору в закладах та установах освіти м. Дніпропетровська на 2008-2012 роки. Про це повідомили в управлінні освіти та науки Дніпропетровської міської ради. Зокрема, за ці кошти було придбано 32 комп’ютерних комплекти  (по 9 комп’ютерів, принтер, сканер у кожному), 22 інтерактивні дошки, 20 мультимедійних проекторів, 16 копіювальних апаратів та 22 ноутбуки. Зазначену міську програму подовжено на 2012-2015 роки. Цього року для міських шкіл теж будуть придбані комп'ютери,  інтерактивні дошки,  мультимедійні проектори та інша техніка, зазначають в управлінні.
   Окрім того, цього року в рамках міської програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на 2012-2015 роки у школах містапланується обладнати сучасним обладнанням кабінети хімії, біології, фізики, географії математики; забезпечити школи сучасною навчально-методичною літературою, фаховими періодичними виданнями.
   Цього року також планується капітально відремонтувати 59 закладів освіти — це ремонти будівель, фасадів, покрівель, мереж водопостачання, каналізації, теплопостачання. У минулому році капітальні ремонти були виконані у 128 закладах, додають в управлінні.
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.