У трьох районах міста замінять перевізника твердих побутових відходів.

У трьох районах міста замінять перевізника твердих побутових відходівДо 21 червня компанія-перевізник твердих побутових відходів “Екологія України” обслуговуватиме Ленінський, Жовтневий та АНД райони. Після цього терміну зазначені райони обслуговуватимуть інші компанії-перевізники. Про це під час брифінгу повідомив
начальник управління з охорони навколишнього природного середовища Дніпропетровської міської ради Олег Семенко. “У зв'язку з тим, що компанія-перевізник “Екологія Україна” останнім часом не надавала своїм абонентам якісну послугу щодо вивезення твердих побутових відходів їм було запропоновано залишити обслуговування Жовтневого району  і працювати лише у Ленінському та Амур-Нижньодніпровському. На цю пропозицію нам була надана відповідь, що компанія взагалі не працюватиме у місті. Свої послуги “Екологія України” надаватиме тим районам, які вона обслуговувала, до 21 червня”, - зазначив Олег Семенко.
   Компанія “Екологія України”  буде замінена на інші компанії-перевізники твердих побутових відходів. У Жовтневому районі сміття вивозитиме “Дніпрокомунтранс”, у Ленінському та Амур-Нижньодніпровському — цим займатиметься німецька фірма, яка вже працює в інших областях України. Зрозуміло, що потрібен час, щоб замінити контейнери, передати платіжну базу і все це буде виконано. Нова компанія-перевізник відповідає тим вимогам, які ми висуваємо – це достатня кількість техніки, контейнерів, кваліфікованих працівників. Про початок роботи нових перевізників буде повідомлено додатково, додав Олег Семенко.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.