У Дніпропетровську вшанували пам’ять загиблих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Панахида за загиблими та передчасно померлими внаслідок Чорнобильської катастрофи відбулася сьогодні у Свято –Троїцькому кафедральному соборі. Її відслужив Митрополит Дніпропетровський та Павлоградський Іриней. В урочистому покладанні квітів до меморіального комплексу « Чорнобильський дзвін» взяли участь керівники міста, області, духовенство, ліквідатори чорнобильської аварії, члени міської спілки « Союз Чорнобиль України»,представники громадських організацій. Хвилиною мовчання та 26 ударами дзвону вшанували пам’ять загиблих та передчасно померлих героїв-рятівників цього дня у Дніпропетровську.
«Вічна пам’ять загинублим та міцного здоров’я тим, хто рятував нас від страшного лиха в 1986-у та потому ліквідовував наслідки атомної катастрофи. Ми розуміємо, що далеко не всі Ваші проблеми вирішені.Враховуючи все цев рамках комплексної програми соціального захисту громадян Дніпропетровська, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи до річниці трагедії 826 вдів (вдівців) померлих громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, отримають матеріальну допомогу у розмірі 550 гривень. Коштом міського бюджету цього року планується оздоровити 138 «чорнобильців», - зазначив перший заступник міського голови анатолій Крупський. За словами Анатолія Крупського з травня цього року буде розпочато часткове відшкодування витрат комунальному підприємству "Ритуальна служба" за надані послуги в похованні громадян, які постраждали в результаті Чорнобильської катастрофи, у розмірі 1 тисяча 500 гривень.
Міська комплексна програма соціального захисту громадян Дніпропетровська, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2011 - 2013 роки,посилює соціальний захист чорнобильців міста та направлена на поступове вирішення найбільш гострих проблем постраждалого населення.
У Дніпропетровську на сьогодні мешкає 7тисяч 397 осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них: 1тисяча 101 особа – І категорії, 3 тисячі 737 осіб – ІІ категорії, 1 тисяча 142 особи – ІІІ категорії, дітей чорнобильців - 1 тисяча 19.
* * *
Меню
Погода
-
-
-
-
-
- Загальна інформація
- Попередній запис на особистий прийом міського голови
- Система "Контакт-центр Дніпровської міської ради"
- Електронне звернення до міської ради
- Зворотній зв'язок
- Єдина система місцевих петицій
- Зміни, що відбулися у відповідь на електронні петиції
- Відповіді на електронні петиції, які не набрали необхідної кількості голосів
- Запобігання конфлікту інтересів
- Звернення в Дніпропетровську обласну державну адміністрацію
- Дніпряни пишуть
-
-
- Надання часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами
- Щорічний конкурс бізнес-проєктів щодо отримання мікрогрантів
- Комплексна програма з розвитку підприємництва міста Дніпра на 2023-2027 роки
- Новини, заходи для бізнесу
- Платформа ефективного регулювання PRO
- Електронна платформа з обговорення проєктів регуляторних актів
- Онлайн навчання
- Створення та ведення власного бізнесу
- Адміністративні послуги підприємцям
- Електронні сервіси для бізнесу
- Міська влада пропонує
- Місцеві інституції підтримки підприємництва
- Фінансові інструменти для ведення бізнесу
- Зовнішньо-економічна діяльність
- Відкриті дані
- Зворотний зв'язок
- Надайте Ваші пропозиції
- Регуляторні відкриті дані
-
-
Інформація про регуляторну діяльність виконавчих
органів Дніпровської міської ради - Плани діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів
- Оприлюднення проєктів регуляторних актів
- Відстеження результативності регуляторних актів
- Реєстр чинних регуляторних актів
- Перелік регуляторних актів, що втратили чинність
- Кодифіковані регуляторні акти
- Кодифіковані регуляторні акти з обмеженим терміном дії
- Перегляд регуляторних актів
-
Інформація про регуляторну діяльність виконавчих
- Заходи з обговорення проєктів регуляторних актів
- Електронне анкетування та контакти для надання пропозицій до проєктів регуляторних актів
-
У Дніпропетровську вшанували учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.
26.04.2012 12:03
(оновлено: 26.04.2012 13:33)