До 5 травня у місті будуть завершені виплати разової державної допомоги ветеранам війни.

До 5 травня у місті будуть завершені виплати разової державної допомоги ветеранам війниДо 5 травня у місті будуть завершені виплати разової державної грошової допомоги ветеранам війни з  нагоди відзначення 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Про це під час прямої телефонної лінії повідомила заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Дніпропетровської міської ради Ірина Кікнадзе. ”Грошова допомога надається у відповідності до Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань». Виплати здійснюються на пенсійну картку або за місцем отримання пенсії” -  зазначила Ірина Кікнадзе.
   Ветерани Великої Вітчизняної війни, які не мають технічної можливості установки стаціонарного телефону, забезпечені мобільними телефонами. «З міського бюджету щомісяці на мобільний зв'язок ветеранам ВВВ виділяється по 50 гривень. Така акція діє вже протягом семи років. Коли вона розпочалася таких ветеранів було 750, зараз їх 150 чоловік. Згідно закону України  про соціальний захист ветеранів війни безкоштовно оздоровлюються інваліди війни  та учасники бойових дій. Також вони мають пільгу на оплату житлово-комунальних послуг», - додала Ірина Кікнадзе.
   Разова державна грошова допомога здійснюється у розмірах:
   -ветеранам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:
    інвалідам війни I групи — 2200 гривень;
    інвалідам війни II групи — 1920 гривень;
    інвалідам війни III групи — 1720 гривень;
    -учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, — 675 гривень;
    -особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, — 2200 гривень;
членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами, які не одружилися вдруге, — 340 гривень;
    -учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога — 125 гривень.
     У Дніпропетровську мешкають  40 тисяч 980 ветеранів війни, у тому числі 5 тисяч 913 учасників бойових дій, 25 тисяч 957 учасників війни, 2 Героя Радянського Союзу — це Волохов Олександр Миколайович та Колесніков Олексій Васильович.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.