Депутати внесли зміни у міський бюджет та програму соціально-економічного розвитку.

Депутати внесли зміни у міський бюджет та програму соціально-економічного розвиткуСьогодні на засіданні 23-ї чергової сесії Дніпропетровської міської ради депутати внесли зміни у міський бюджет та програму соціально-економічного розвитку у зв'язку із погашенням середньострокової позики і змінами у фінансування об'єктів, що будуються. “Виділено співфінансування з міського бюджету у сумі 1 мільйон 587 тисяч на об'єкт, який капітально ремонтується коштом державного бюджету — це школа №42. Ми плануємо ввести цей об'єкт в експлуатацію до початку нового навчального року”, - зазначив міський голова Іван Куліченко.
  Окрім того, депутати дали департаменту комунального господарства та капітального будівництва дозвіл на викуп приватизованих ділянок та компенсацію за фруктово-ягідні насадження по вул. Яснополянській 7, 9, 59, оскільки вони потрапили у зону будівництва  об’їзної дороги. Загальна сума компенсації складає близько 300 тисяч гривень.
  Загальний обсяг доходів міського бюджету на поточний рік установлено у сумі 2 мільярди 694 мільйони 963 тисячі 129 гривень.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.