На сьогодні 11,5 тисяч мешканців подали заяви на безкоштовне отримання телетюнерів.

  На сьогодні 11,5 тисяч мешканців подали заяви на безкоштовне отримання телетюнерів. Про це під час прес-конференції повідомила  заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Дніпропетровської міської ради Ірина Кікнадзе. “Загалом у місті мешкають близько 31 тисячі громадян, які мають право на отримання безоплатних телетюнерів. Із цієї кількості мешканців відповідні заяви написали лише 37% дніпропетровців, тому закликаємо громадян, які мають на це право, звертатися із заявою до управління праці та соціального захисту населення за місцем мешкання. Зробити це можна лише до 1 липня. У заяві необхідно вказати серію і номер паспорта, ідентифікаційний код та спосіб прийому телевізійних програм, яким користуються (ефірне, кабельне, супутникове). Додатково до заяви додаються документи: інваліди першої та другої групи, у тому числі інваліди війни цих груп, а також інваліди війни третьої групи надають копію довідки медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності, а інваліди війни також копію посвідчення інваліда війни. Особи, які виховують дитину-інваліда, додають до заяви копію медичного висновку про дитину-інваліда віком до 18 років і копію свідоцтва про народження дитини”, - зазначила Ірина Кікнадзе. 
   Зокрема, безкоштовно телетюнери зможуть отримати інваліди першої та другої групи, у тому числі інваліди війни цих груп, а також інваліди війни третьої групи; особи, які виховують дитину-інваліда за умови, що дитина проживає разом з ними і не перебуває на повному державному утриманні; особи із малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу згідно із Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; особи, на яких поширюється право на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом опалювального періоду 2011-2012 років».
   Зазначені телетюнери призначені для приймання сигналів  цифрового телевізійного мовлення у стандарті DVB-T2. Цифрове телебачення дозволяє в одному телевізійному каналі вести трансляцію від 4 до 10 телевізійних програм. Сьогодні у Дніпропетровську на чотирьох телевізійних каналах транслюється  32 програми. Цифрове телебачення дозволяє збільшити кількість і якість програм. Телетюнер можна підключити практично до усіх телевізорів, у яких є відеовхід. Переключати канали можна на самому тюнері, - сказав заступник генерального директора з реклами і розвитку програм Дніпропетровської обласної державної телерадіокомпанії Віктор Агапов.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.