У місті оголошено конкурс на створення прапора Дніпропетровська.

  Управління внутрішньої політики Дніпропетровської міської ради оголошує конкурс на створення прапора Дніпропетровська і запрошує мешканців міста до нього долучитися. У розробці прапора можуть також брати участь творчі колективи, підприємства та організації. Прапор Дніпропетровська повинен відповідати історичному, політичному, культурному та економічному значенню міста.
  Заявки та проекти для участі у конкурсі можна подавати до конкурсної комісії за адресою: просп. Карла Маркса, 75, к. 501. Проекти приймаються на паперових носіях формату А4, роздруковані на кольоровому принтері, та в електронному вигляді у форматі CoralDraw. До проекту додається пояснювальна записка з описом та обґрунтуванням, зазначають в управлінні.
  Конкурс на створення прапора Дніпропетровська проводиться у два етапи. Перший етап проходитиме до 8 травня, в цей час комісія відбирає 10 найкращих проектів для участі у ІІ етапі конкурсу. Строк подання проектів – до 8 травня 16.00. Другий етап конкурсу проходитиме з 9 по 15 травня. Він передбачає розміщення проектів переможців І етапу у засобах масової інформації, мережі Інтернет для громадського обговорення проектів фінальної частини конкурсу та голосування на офіційному Інтернет-порталі Дніпропетровської міської ради.


 
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.