Деякі трамвайні маршрути будуть реорганізовані.

   З 20 квітня починається часткова реорганізація трамвайних маршрутів міста. Зокрема призупиняється  рух трамваю №4. Його маршрутом курсуватиме трамвай №12, рух якого буде подовжено до площі Островського. З 20 квітня зазначений трамвайний маршрут рухатиметься наступним чином: пл.Островського – вул.Вокзальна – вул. Горького – вул. Шмідта – пр. Пушкіна –  вул. Чкалова – вул. Короленка – вул. Карла Лібкнехта – вул. Героїв Сталінграду – завод Металовиробів. Про це повідомили у департаменті транспорту та зв'язку Дніпропетровської міської ради.
   На лінії трамвайного маршруту №12 працюватимуть 9 поїздів з інтервалом руху у години пік 13-14 хвилин. З 11.00 до 13.00 та з 19.00 до 21.00 для пасажирів, які будуть їхати у напрямку пл. Островського, в районі зупинки «вул. Тельмана» виникатимуть деякі незручності, пов’язані з технічним контролем рухомого складу на оглядовій канаві тривалістю 6 хвилин. Проведення зазначеного технічного  контролю обумовлено правилами експлуатації трамвая та тролейбуса,  зазначають у департаменті.
   Реорганізація трамвайних маршрутів міста здійснюється в рамках рішення  виконкому міської ради «Про затвердження міських маршрутів загального користування авто- та електротранспорту».
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.