Майже у 2,5 рази збільшилася у місті кількість супермаркетів за останні десять років.

Майже у 2,5 рази збільшилася у місті кількість супермаркетів за останні десять роківМайже у 2,5 рази збільшилася у місті кількість супермаркетів за останні десять років. Про це повідомили у департаменті споживчого ринку і сфери послуг Дніпропетровської міської ради. У 2002 році  супермаркетів  нараховувалось 40, нині їх 98. Сьогодні майже усі супермаркети об'єднані у торговельні мережі. При цьому загальна кількість продовольчих магазинів за вказаний період скоротилась майже на 22%. Десять років тому таких магазинів у місті працювало 1 тисяча 337, сьогодні їх 1 тисяча 49.
   У період підготовки підприємств торгівлі до роботи у весняно-літній період департамент перевірив 38 об’єктів ( 31 супермаркет і 7 невеликих продовольчих магазини) на дотримання строків реалізації товарів. Із 31 перевіреного супермаркету прострочені товари виявили у 4. Значно гірше контролюють строк реалізації продуктів у невеликих продовольчих магазинах. Із 7 перевірених магазинів у 4 були виявлені товари з простроченим строком реалізації, вони одразу були зняті з продажу. На підприємства, які допустили порушення, спеціалісти департаменту склали 2 адміністративні протоколи та 9 актів контрольної перевірки.
   Сьогодні усі великі торгові мережі мають затверджені механізми утилізації або договірні схеми повернення товаровиробнику прострочених товарів, додають у департаменті.
   У місті працюють 1 тисяча 49 продовольчих магазинів, у тому числі 98 супермаркетів.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.