Майже 7 тисяч учасників зареєструвалася на пробне незалежне оцінювання, яке відбудеться 24 та 31 березня.

Майже 7 тисяч учасників зареєструвалася на пробне незалежне оцінювання, яке відбудеться 24 та 31 березня6 тисяч 901 людина зареєструвалася у Дніпропетровську на пробне незалежне оцінювання, яке відбудеться 24 та 31 березня. Про це під час прес-конференції повідомила в.о. начальника управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради Любов Башкатова.  “Опорними пунктами для проходження пробного ЗНО у місті визначено 16 навчально-освітніх закладів, переважно це загальноосвітні школи та вищі навчальні заклади. Ці пункти є у кожному районі міста. У дні проведення пробного ЗНО у  кожному пункті тестування чергуватимуть представники правоохоронних органів та медичні працівники”, - зазначила Любов Башкатова.
  Цього року  пробне незалежного оцінювання  має декілька особливостей. “По-перше, з 24 по 31 березня проходитиме 4-ий етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Учні - учасники  цих олімпіад, які були зареєстровані на пробне ЗНО, для їх зручності матимуть змогу пройти пробне тестування 7 квітня на базі Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти. По-друге, з 1 січня цього року для учасників пробного ЗНО працює програма он-лайн тестування на їх персональних сторінках, де вони мають змогу тренуватися на завданнях попередніх років. Ще одним бонусом є визначення рейтингового місця серед учасників пробного тестування по всій Україні. Для цього учаснику пробного тестування до 10 квітня необхідно буде зайти на свою персональну сторінку і перенести туди свої відповіді на завдання. Після цього дані опрацюють і на персональних сторінках буде визначено рейтингове місце”, - зазначила директор  Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова.
  Учаснику пробного ЗНО необхідно з'явитися на пункт тестування не пізніше 10.45. При собі необхідно мати запрошення-перепустку, документ, який посвідчує особу, квитанцію про сплату за тестування. Під час проходження тестування забороняється користуватися мобільними телефонами, будь-якими приладами відтворення інформації, у тому числі  калькуляторами та допоміжними матеріалами, додала директор регіонального центру.
  24 березня пробне незалежне оцінювання відбудеться з української мови і літератури, фізики, іноземної мови, біології, Всесвітньої історії. 31 березня проходитиме пробне тестування з історії України, математики, хімії, географії та російської мови. 

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.