У будинку, де стався вибух, коштом міського бюджету відновлено покрівлю та встановлено вікна у під’їзді.

У будинку, де стався вибух, коштом міського бюджету відновлено покрівлюУ будинку № 91-А по вулиці Робочій, де минулого тижня стався вибух газу, коштом міського бюджету відновлено покрівлю будинку, встановлені вікна у під’їзді. Про це повідомили в управлінні житлового господарства Дніпропетровської міської ради. Окрім того, коштом міського бюджету у квартирі, де стався вибух, і у інших кварирах, які від нього постраждали, відновлять стіни, стелі та інші перекриття. 16 березня у будинку було відновлено тепло- та електропостачання. На сьогодні будинок підключено до газопостачання, окрім одного стояка під'їзду, де стався вибух, зазначають в управлінні.
   Мешканці зруйнованих квартир відмовилися від тимчасового житла у гуртожитках, окрім однієї жінки, яка зголосилася пожити у гуртожитку Південного машинобудівного заводу, зазначають у Красногвардійській районній раді.
   Наразі 4 дорослих та дитина, постраждалі внаслідок вибуху знаходяться у лікарнях міста, медики надають їм необхідну допомогу,  повідомляють у департаменті охорони здоров’я. 

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.