Всеукраїнський турнір з дзюдо «ХХІV Меморіал Івана Прищепи».

Всеукраїнський турнір з дзюдо «ХХІV Меморіал Івана Прищепи»23 та 24 березня у Дніпропетровську проходитиме Відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо «ХХІV Меморіал Івана Прищепи». Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської міської ради міської ради. Змагання проходитимуть у спортивному комплексі «Метеор». Урочисте відкриття турніру відбудеться 23 березня о 16.00.
    У змаганнях візьмуть участь юнаки 1994-1997 років народження, всього понад 200 юних спортсменів, які приїдуть з різних міст України, Росії, Грузії, Азербайджану. Дніпропетровськ на змаганнях представлятимуть вихованці спортивного клубу «Дзюдо-Дніпро», «Динамо Сілейр» та «Тайфун». Юнаки змагатимуться у 8-ти вагових категоріях. Переможці та призери турніру отримають кубки та цінні подарунки, зазначають організатори заходу.
    Відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо « ХХІV Меморіал Івана Прищепи» проводиться з метою популяризації цього виду спорту серед молоді та виховання здорового покоління. Організатор змагань - громадська організація «Спортивний клуб» Дзюдо-Дніпро» за підтримки Федерації дзюдо України.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.