На сьогодні у місті вісімнадцять майданчиків для паркування є платними. Про це під час прес-конференції повідомив директор департаменту транспорту та зв'язку Дніпропетровської міської ради Валентин Мовчан. “Ми отримали роз’яснення від Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України про те, що Уряд України відстрочив обов’язкове обладнання майданчиків для паркування паркувальними автоматами до 31 березня включно. В свою чергу департаментом було прийнято рішення дозволити операторам парковок справляти збір у разі використання касових апаратів”, - зазначив Валентин Мовчан.
З тими агентами парковок, які придбали касові апарати і зареєстрували їх у податковій інспекції, було подовжено дію договорів на діяльність. На сьогодні нараховується 18 платних денних парковок, знаходяться вони переважно у центральній частині міста. На цих майданчиках паркувальник, одягнений у форму з бейджиком, обов'язково видає фіскальний чек з касового апарату. Ті парковки, де чеків не видають є безкоштовними. Кількість платних майданчиків для паркування може збільшуватися, оскільки триває оснащення парковок касовими апаратами, - наголосив Валентин Мовчан.
На сьогодні денні платні парковки працюють за адресами: узвіз Калініна (в районі буд. № 7 по вул. Курчатова); пр. Карла Маркса, 54, 56 (торговельний центр «Україна»); пр. Карла Маркса 60 (агентство «Ніка»); пр. Карла Маркса, 102,104 (від вул. Фрунзе до вул. Пастера); вул. Марії Кюрі в районі ТК «Материк»; пр. Карла Маркса, 71; пл. В.І. Леніна, в районі буд. № 1; вул. Пастера, 2; пр. Карла Маркса (від вул. Пастера до вул. Шмідта та маг. «Пасаж»); вул. Глінки – вул. Харківська (район ТРЦ «Міст-Сіті-Центр»); вул. Плеханова (ТРЦ «Міст-Сіті-Центр передмостова площа); вул. Шмідта в районі буд. № 2 (від просп. Карла Маркса до входу в Центральний колгоспний ринок); вул. Харківська від вул. Глінки до вул. Гопнер; вул. Короленка в районі буд. № 2; вул. Курчатова, в районі буд. № 10 (в районі автовокзалу «Центральний»; вул. Чкалова в районі буд. №12 (магазин «Спортмастер»); вул. Проізвольна, 1; пл. Леніна, в районі буд. № 13-3; пл.В.І. Леніна.
На сьогодні у місті зареєстровано 49 денних парковок.
Меню
Погода
-
-
-
-
-
- Загальна інформація
- Попередній запис на особистий прийом міського голови
- Система "Контакт-центр Дніпровської міської ради"
- Електронне звернення до міської ради
- Зворотній зв'язок
- Єдина система місцевих петицій
- Зміни, що відбулися у відповідь на електронні петиції
- Відповіді на електронні петиції, які не набрали необхідної кількості голосів
- Запобігання конфлікту інтересів
- Звернення в Дніпропетровську обласну державну адміністрацію
- Дніпряни пишуть
-
-
- Надання часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами
- Щорічний конкурс бізнес-проєктів щодо отримання мікрогрантів
- Комплексна програма з розвитку підприємництва міста Дніпра на 2023-2027 роки
- Новини, заходи для бізнесу
- Платформа ефективного регулювання PRO
- Електронна платформа з обговорення проєктів регуляторних актів
- Онлайн навчання
- Створення та ведення власного бізнесу
- Адміністративні послуги підприємцям
- Електронні сервіси для бізнесу
- Міська влада пропонує
- Місцеві інституції підтримки підприємництва
- Фінансові інструменти для ведення бізнесу
- Зовнішньо-економічна діяльність
- Відкриті дані
- Зворотний зв'язок
- Надайте Ваші пропозиції
- Регуляторні відкриті дані
-
-
Інформація про регуляторну діяльність виконавчих
органів Дніпровської міської ради - Плани діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів
- Оприлюднення проєктів регуляторних актів
- Відстеження результативності регуляторних актів
- Реєстр чинних регуляторних актів
- Перелік регуляторних актів, що втратили чинність
- Кодифіковані регуляторні акти
- Кодифіковані регуляторні акти з обмеженим терміном дії
- Перегляд регуляторних актів
-
Інформація про регуляторну діяльність виконавчих
- Заходи з обговорення проєктів регуляторних актів
- Електронне анкетування та контакти для надання пропозицій до проєктів регуляторних актів
-
У Дніпропетровську працює 18 платних майдачиків для паркування.
16.02.2012 12:32
(оновлено: 16.02.2012 13:07)