Спортивні перемоги дніпропетровців.

  За 2012 рік спортсмени Дніпропетровська та області неодноразово ставали переможцями та посідали  призові місця не лише на всеукраїнських, а й міжнародних змаганнях. На початку року в Казахстані на чемпіонаті світу з риболовного спорту представники Дніпропетровщини Олексій Зайко та Віталій Стадніченко стали володарями срібних медалей у складі збірної команди України, а Олексій Зайко ще й завоював бронзову медаль в особистому заліку, повідомляють в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської міської ради. У квітні в місті Ейлат (Ізраїль) проходив чемпіонат Європи з триатлону серед дорослих та юніорів. Дніпропетровська спортсменка Інна Рижих в естафеті (мікст) у складі української команди здобула бронзову нагороду.
  27 травня у м. Дебрецен (Угорщина)  учень Дніпропетровського вищого училища фізичної культури Андрій Говоров став  бронзовим призером чемпіонату Європи з плавання на дистанції 50 метрів вільним стилем. Цього ж дня у місті Люцерн (Швейцарія) представниці Дніпропетровщини в екіпажі парної четвірки: Яна Дементьєва, Анастасія Коженкова, Катерина Тарасенко та Наталя Довготько  стали переможцями ІІ етапу Кубку світу з веслування академічного. Ця ж четвірка дівчат стала володарем цього Кубку у фіналі змагань, який проходив у червні у місті Мюнхен (Німеччина). Головною ж подією для цього жіночого екіпажу стало здобуття золотої медалі на ХХХ Олімпійських іграх у змаганнях з академічного веслування серед жіночих екіпажів парної четвірки. Вже у вересні спортсменки Дніпропетровщини здобули блискучу перемогу на чемпіонаті Європи. Після цієї перемоги наша жіноча парна четвірка стала абсолютним переможцем усіх найпрестижніших змагань 2012 року. Найбільшим резонансом є те, що вперше за всю історію України один екіпаж з академічного веслування виграв усі головні змагання року. На лондонській Олімпіаді дніпропетровський спортсмен Олександр П’ятниця отримав срібну медаль у змаганнях з метання спису, зазначають в управлінні.
  На чемпіонаті світу з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху, який проходив у липні м. Торонто (Канада), спортсмени Дніпропетровщини у складі збірної команди України посіли третє загальнокомандне місце та вибороли в особистих змаганнях 6 медалей: 2 золотих, 3 срібних та 1 бронзову.  Вікторія Кочмарик виборола срібні медалі у естафеті 4х100 метрів та з бігу на 400 метрів з бар’єрами, Вікторія Ландіна – срібну медаль у естафеті   4х100 метрів,  Михайло Єрьоменко та Сергій Драч – золоті медаль у естафеті 4х100 метрів, Володимир Данильченко – бронзову медаль  у потрійному стрибку.
  7 грудня в Москві відбулися міжнародні змагання з WorkOut – "Кубок Наций 2012". Здобула перемогу українська збірна, в яку увійшли спортсмени з Дніпропетровська Євген Кочерга, Михайло Корнієнко, Руслан Огійко,додають в управлінні.
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.