Земельні ділянки по вулиці Яснополянській, які потрапили у зону будівництва другої черги об'їзної дороги, буде викуплено у власників коштом міського бюджету.

Земельні ділянки по вулиці Яснополянській, які потрапили у зону будівництва другої черги об'їзної дороги, буде викуплено у власників коштом міського бюджетуЗемельні ділянки по вулиці Яснополянській, які потрапили у другу чергу будівництва південної об'їзної автомобільної дороги Знам'янка-Луганськ-Ізварине буде викуплено у їх власників коштом міського бюджету. Відповідне рішення ухвали депутати на черговій 20-й сесії Дніпропетровської міської ради. “Перша черга будівництва об'їзної дороги проходила через територію Дніпропетровського району, друга — проходитиме через територію міста. Сьогодні міська рада ухвалила рішення про викуп приватизованих земельних ділянок, які потрапляють у зону будівництва другої черги дороги. Це рішення дає право виплатити компенсацію власникам  ділянок по вулиці Яснополянській, у яких вилучається приватизована земля. Із трьох будинків, які підлягають знесенню, мешканці одного будинку вже відселені і будинок знесений. Для мешканців другого будинку теж виділені квартири. Третє домоволодіння наразі не знесене, нині ми працюємо з мешканцями цього будинку щодо надання їм квартир для відселення. Сьогодні головне те, що ми не стримуємо проведення робіт з будівництва другої черги об'їзної дороги”, - зазначив міський голова Іван Куліченко.
    Першу чергу південної об'їзної автомобільної дороги Знам'янка-Луганськ-Ізварине, протяжністю у 18 кілометрів, введено в експлуатацію у грудні 2011 року.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.