Містян закликають вчасно розраховуватися за послуги теплопостачання.

altВчасно розраховуватися за послуги теплопостачання і не накопичувати боргів. З таким закликом під час прямої телефонної лінії до мешканців міста звернулися керівники підприємств-постачальників тепла.  “На сьогодні населення заборгувало нашому підприємству за теплову енергію понад 139 мільйонів гривень. Слід зазначити, що загалом лише половина наших абонентів вчасно розраховується, ще 15-20% споживачів оплачують із запізненням на місяць-півтора, а 20% - не платять більше ніж півроку. Серед боржників працівники районних абонслужб підприємства постійно проводять роз'яснювальну роботу, у тому числі з врученням відповідних повідомлень, претензій, також пропонують укладати  договори на реструктуризацію заборгованості. На злісних неплатників оформлюємо позовні заяви щодо примусового стягнення боргу. За 2012 рік до районних судів міста подано 1 тисячу 422 позовні заяви на суму понад 8 мільйонів гривень”, - зазначив директор комунального підприємства “Дніпропетровські міські теплові мережі” Володимир Шеремет.
  Керівники підприємств також закликали мешканців самотужки не регулювати роботу будинкових лічильників. «Досить часто містяни самовільно регулюють роботу лічильників тепла, встановлених у багатоповерхових будинках. Правила експлуатації забороняють таке втручання, оскільки воно порушує роботу системи теплопостачання”, -  додав Володимир Шеремет.
  На сьогодні всі котельні міста подають тепло згідно температурного графіку. У Дніпропетровську 542 котельні, з них 385 знаходяться у комунальній власності. Послуги централізованого опалення надають чотири комунальні підприємства: “Дніпропетровські міські теплові мережі”, “Теплоенерго”, “Коменергосервіс” та “Теплотранс”.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.