Як повідомив голова Громадської ради при міській раді Дніпра Геннадій Корбан, протягом доби оброблено 58 звернень дніпрян. Повідомлення від містян надходили до телеграм-чату Корбана, на пошту та на гарячу лінію Штабу взаємодопомоги.
До якнайшвидшого вирішення всіх питань, з якими звертаються дніпряни, залучені усі служби мерії Дніпра на чолі з міським головою Борисом Філатовим. Посилена увага і постійний контроль міської влади забезпечують ефективну і швидку реакцію на повідомлення дніпрян.
Головне за день
У Дніпрі продовжують завозити пісок на дитячі майданчики за заявками громадян.
На вулиці Тополиній завезли пісок.
«Тополина, 17, прохання завезти пісок у пісочницю», - написали жителі у Телеграм Чат Корбана – ТЧК.
Наразі пісок уже завезли.
«Тополина, 17 дякую за пісок!» - пишуть мешканці.
За роботи дякуємо КП “Розвиток територій міста”.
Безпечний Дніпро.
У Дніпрі продовжують видаляти, обрізати та омолоджувати аварійні дерева за заявками громадян.
На ж/м Тополя 2 видалили сухе дерево.
Тополя 2, будинок 40.
«Тополя 2, за будинком 40 прохання прибрати сухе дерево», - написав у Телеграм Чат Корбана - ТЧК дніпрянин Андрій.
Наразі дерево вже видалено.
«Сухе дерево прибрали, дякую дуже КП “Міськзеленбуд”!» – пише Андрій.
Приєднуємося до подяк!
Чистий Дніпро.
У Дніпрі продовжують вивозити сміття та прибирати території за заявками громадян.
На ж/м Тополя 2 вивезли звалище великогабаритного сміття.
Тополя 2, будинок 7.
«Тополя 2, за будинком 7 прохання вивезти сміття», - написав у Телеграм Чат Корбана - ТЧК дніпрянин Андрій.
Наразі сміття вже вивезли.
«Тополя 2, будинок 7, сміття вивезли, дуже дякую», - пише Андрій.
За роботи дякуємо ТОВ “Екологія Д”.
Вода:
Донецьке шосе, 7: відновити подачу води.
Водопостачання житлового масиву Кам'янський відновлюють після реконструкції мереж. Відновлення завершується, тимчасові короткострокові зупинки водопостачання пов'язані з виконанням заходів щодо влаштування засобів пожежогасіння, а саме – гідрантів.
Пр. Калнишевського, 47-а: низький тиск води вечорами.
Перевірка мереж триває, тиск на будинок зараз недостатній.
Тупик Наполегливий, 25 - 27: полагодити трубу.
Трубу обстежують, протікання усунуть. Заміна труби поки що не запланована.
За всіма адресами – роботи КП “Дніпроводоканал”.
Каналізація:
Віктора Мерзленка, 9, 11: накрити колодязі.
Ваші мережі обстежать до 6 червня, колодязі накриють.
За всіма адресами – роботи КП “Дніпроводоканал”.
Сміття:
Авдіївська, 59: вивезти сміття.
Кривоноса: вивезти сміття.
Лірницька: вивезти сміття, прибрати біля баків.
Орлина, 121: вивезти сміття, прибрати територію.
Тісна, 10: вивезти сміття, вивезти великогабаритне сміття.
Філософська, 4/6: вивезти сміття.
Ваше звернення направлене до департаменту екологічної політики: зобов'язати відповідальних своєчасно вивозити сміття та прибрати територію.
Олександра Гальченка, зупинка “Шиномонтаж”: повернути баки для сміття.
Баки прибрані з проїжджої частини на вимогу поліції. Ваше звернення повторно направлене до департаменту екологічної політики.
Варварівська, 85: продовжити вивіз сміття.
Ваше звернення направлене у департамент екологічної політики: зобов'язати відповідальних вивезти сміттєзвалище, що залишилося.
Олеся Гончара: вивезти сміття
Ваше звернення направлено до департаменту екологічної політики: зобов'язати відповідальних своєчасно вивозити сміття.
Тополя 2, будинок 40, 42: прибрати сміття на території.
Ваше звернення направлене до інспекції з питань благоустрою: встановити та зобов'язати відповідальних за територію прибирати сміття.
Фабрично-заводська, 33, 35: вивезти великогабаритне сміття.
Ваше звернення направлене до департаменту екологічної політики: зобов'язати відповідальних вивезти великогабаритне сміття та прибрати територію.
Фосфорна, 13: вивезти сміття.
Будь ласка, попросіть Ваших сусідів прибрати припарковані автомобілі, які перешкоджають вивезенню сміття.
Юлії Залюбовської, 11: вивезти великогабаритне сміття.
Сміття вивезли. Працювало ТОВ “Екологія Д”.
ЖКГ:
Бульвар Слави, 42: неприватизована квартира завалена сміттям.
У Вас будинок ЖБК Будь ласка, зверніться до Вашої керуючої компанії.
Данили Нечая, 29: накрити вентиляцію підвалу, закласти ями.
Закриття вентиляційних отворів у підвалі будинку не передбачено технічною документацією. Ремонт вимощення внесено до запропонованого плану поточного ремонту КП “Жилсервіс 5” на 2025 рік та буде виконано при оплаті мешканцями будинку заборгованості перед КП, що становить 523 320,96 грн.
Космодромна, 9: зробити дератизацію підвалу.
Зроблять.
Любарського, 86: з даху падає цегла.
Цегляну кладку парапету укріплять влітку із застосуванням спеціалізованої техніки.
Мусліма Магомаєва, 1-а: полагодити дах та водостічні труби.
Будь ласка, зверніться до Вашої керуючої компанії.
Пилипа Орлика, 15: замінити зовнішні двері ліфтів.
Пилипа Орлика, 15, для ремонтних робіт на рахунку будинку мають бути гроші.
Благоустрій:
Донецьке шосе: полагодити сходи у підземний перехід.
Полагодять влітку, також встановлять рейки для людей з інвалідністю. Працюватиме КП “УРЕА”.
Тополя 3, будинок 1: прибрати руїни, прибрати сміття.
Територія прибрана, доступ до будівлі закрито.
Вуличне освітлення:
Пр. Олександра Поля, 44-а: не горить ліхтар.
Високовольтна: не горять ліхтарі.
Робоча, 95 та інші: не горять ліхтарі.
Пр. Слобожанський, 100: не горить ліхтар.
Освітлення відновлено.
За всіма адресами – роботи КП “Міськсвітло”.
Покіс трави:
Пр. Олександра Поля, 129-б: скосити траву.
Будинок ОСББ. Ваше звернення повторно направлене до департаменту самоорганізації населення, з головою правління будинку зв'яжуться та роз'яснять про необхідність виконання косовиці прибудинкової території.
Олександра Кошиця, 1, 3-а: скосити траву.
Олександра Кошиця, 1: Ваше звернення направлене до інспекції з питань благоустрою з проханням встановити та зобов'язати відповідальних скосити траву.
Кошиця, 3-а: обстежують та скосять.
Макарова, 23: скосити траву.
Покровський, 3: скосити траву.
Скосили. Працювало КП “Жилсервіс 5”.
Тополя 2, будинок 28: скосити траву.
Ваше звернення направлене до інспекції з питань благоустрою з проханням встановити та зобов'язати відповідальних скосити траву.
Аварійні дерева:
Аудиторна, 33-а: викорчувати пні.
Викорчують.
Генерала Безручка, 2-б: аварійні дерева.
У Вас видалять одне дерево, терміни робіт визначать після підписання дефектного акту. Обріжуть та омолодять ще 3 дерева, це зроблять взимку.
Генерала Безручка, 21: аварійне дерево.
У Вас видалять 4 дерева до 31 серпня.
Тополя 2, будинок 14: прибрати гілку, що впала.
Гілку приберуть до 10 червня.
Тополя 1, будинок 16, 18: аварійні дерева.
Зламані гілки зріжуть до 10 червня.
Пров. Феодосія Макаревського, 4: аварійні дерева.
У червні Ваші дерева обстежать, у цей день з Вами зв'яжуться, за підсумками обстеження складуть дефектний акт та визначать терміни робіт.
За всіма адресами – роботи КП “Міськзеленбуд”.
Містяни дякують:
«Геннадій Олегович! Дякуємо Вам та команді за чуйність! Реакція на проблеми-миттєва! Респект», - пише дніпрянка Лада.
«По вулиці Янтарна, 59-61 закладена яма серед проїжджої частини. Ви писали минулого тижня, що до кінця травня буде зроблено. Але ввечері була там – ями немає. Дякую всім причетним», - пише дніпрянка Олександра.
«Пр.Б.Хмельницького, 12-б, дякую за пісок для дітей», - пише дніпрянка Ірина.
«Дякую Вам та Вашій команді за оперативне розв?язання питання щодо вивезення сміття від будинків 12 та 14 по вул. Коробова. Швидко та якісно!» - пише дніпрянин Андрій.
«Дякую Вам! Пр. Героїв, 18-а. Вода є... почистив сантехнік із КП “Жилсервіс”, чудова людина, та дівчинки контролери з КП Д“ніпроводоканал”. Дуже дякую особисто Вам за допомогу», - пише дніпрянка Наталія.
Заявки щодо комунальних проблем можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради (з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години):
Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана приймає заявки цілодобово. Залишити їх можна у коментарях: https://t.me/korbanofficial/.