Станом на 18:00 комунальники завершили аварійні роботи на мережах водопостачання:
- вул. Центральна, 23 (Новоолександрівка), відновлено водопостачання по вул. Центральна, пров. Тихий, пров. Кооперативний;
- просп. Миру, 2-К, відновлено водопостачання цього будинку;
- вул. Дачна, 1, відновлено водопостачання всієї вулиці.
Завершені аварійні роботи на підвищувальній насосній станції та нормалізовано тиск на верхніх поверхах на бульв. Слави, 4, 4-А, 6, 6-А, вул. Набережна Перемоги, 124, 124-А, 126, 126-А.
Ліквідовано порив та відновлено подачу опалення на вул. Гідропаркова, 11 (7 и 8 під'їзди).
Бригади КП «Дніпроводоканал» проводять аварійні роботи за такими адресами:
- припинено водопостачання по вул. Космічна, 13, 17, 19, 21, вул. Всесвіту;
- вул. Васильківська, 23, припинено водопостачання по вул. Михайла Комарова, 8, 10, вул. Василівська, 1-31, Ізмаїльська, 2, 4, 6, 8, 10, вул. Аптекарська балка, 100-145.
У зв’язку з поривом зупинена робота котельні КП "Теплоенерго" та припинено теплопостачання на вул. Княгині Ольги, 3.
Водопостачання та подачу тепла за вказаними вище адресами відновлять одразу після завершення робіт.
Станом на 18:00 всі підвищувальні та насосно-фільтрувальні станції працюють у звичному режимі. Знеструмлення та аварійні ситуації на цих об’єктах відсутні.
Бригади КП «Дніпроводоканал» працюють за заявками містян щодо очищення засмічень на мережах водовідведення, а також щодо усунення пошкоджень на мережах водопостачання. Більшість цих робіт аварійні бригади проводять без відключення подачі води у будинки дніпрян.
За завданням міського голови Бориса Філатова всі комунальні служби Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.
ЩОДО ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
За повідомленням Укренерго, сьогодні у Дніпрі протягом дня не будуть застосовувати графіки погодинних відключень електроенергії.
Про зміни у енергосистемі буде повідомлено додатково.
У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій комунальники одразу їх ліквідують. Це питання міська влада тримає на контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені належними комунальними послугами.
Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми у комунальній сфері, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:
Також заявки щодо проблем з тепло- чи водопостачанням можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради (з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години):
Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана приймає заявки цілодобово. Залишити їх можна в коментарях: https://t.me/korbanofficial/.