КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ ІНФОРМУЮТЬ
Станом на 14:00 комунальники завершили аварійні роботи вул. Богомаза, 186. Нормалізовано тиск на верхніх поверхах по вул. Терещенківська, 23, 25, 25-А, 27, вул. Богомаза, 186, 188, 188-А, 188-Б, 188-Г, 188-Д, 190, 192, 196, 198, 200, 202-А, 204, пров. Крушельницької, 5, 5-А, 7, 12, 14, 16, 18, 20, Донецьке шосе, 104, 106, 108, 110;
Бригади КП «Дніпроводоканал» проводять аварійні роботи за такими адресами:
- вул. Ливарна, 15, припинено водопостачання вулиць Колодязна, Братів П'ятигорських;
- вул. Набережна Перемоги, 60, припинено водопостачання по вул. Набережна Перемоги, 48, 54, 56, 60.
Наразі зупинена робота котельні КП «Теплоенерго», яка опалює два навчальних заклади. Тимчасово відсутнє теплопостачання на вул. Дзеркальна, 42А.
Водопостачання та подачу тепла за вказаними вище адресами відновлять одразу після завершення робіт.
Станом на 14:00 всі підвищувальні та насосно-фільтрувальні станції працюють у звичному режимі. Знеструмлення та аварійні ситуації на цих об’єктах відсутні.
Бригади КП «Дніпроводоканал» працюють за заявками містян щодо очищення засмічень на мережах водовідведення, а також щодо усунення пошкоджень на мережах водопостачання. Більшість цих робіт аварійні бригади проводять без відключення подачі води у будинки дніпрян.
За завданням міського голови Бориса Філатова всі комунальні служби Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.
ЩОДО ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
За повідомленням Укренерго, сьогодні протягом дня у Дніпрі не будуть застосовувати графіки погодинних відключень електроенергії. При зміні ситуації в енергосистемі буде повідомлено додатково.
У зв'язку з проведенням планових робіт приватною енергетичною компанією ЦЕК до 17:00 буде припинено подачу електроенергії за такими адресами:
- вул. Інженерна: 7-А, 11;
- вул. Квартальна: 36.
Всю інформацію про відключення світла приватною енергетичною компанією ЦЕК можна знайти у телеграм каналі підприємства – https://t.me/cek_info.
У разі виникнення будь-яких проблемних ситуацій на мережах водо- та теплопостачання, комунальники одразу їх ліквідують. Це питання міська влада тримає на постійному контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені комунальними послугами.
Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми у комунальній сфері, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:
Також заявки щодо проблем з тепло- чи водопостачанням можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради (з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години):
Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана приймає заявки цілодобово. Залишити їх можна в коментарях: https://t.me/korbanofficial/.