Як повідомив голова Громадської ради при міській раді Дніпра Геннадій Корбан, протягом доби оброблено 65 звернення дніпрян. Повідомлення від містян надходили до телеграм-чату Корбана, на пошту та на гарячу лінію Штабу взаємодопомоги.
До якнайшвидшого вирішення всіх питань, з якими звертаються дніпряни, залучені усі служби мерії Дніпра на чолі з міським головою Борисом Філатовим. Посилена увага і постійний контроль міської влади забезпечують ефективну і швидку реакцію на повідомлення дніпрян.
Головне за день
Світло у всі двори!
У Дніпрі продовжують встановлювати та повертати вуличне освітлення за заявками громадян.
На вулиці Всеволода Нестайка, 3 замінили лампу: «Не працює вуличний ліхтар за адресою: Всеволода Нестайка, буд. 3. Подавали заявку два тижні тому, полагодили, але зараз ліхтар знову не працює», - написала дніпрянка Катерина.
Тут замінили лампу. Освітлення відновлено: «Дякую за швидке реагування. Міськсвітло замінило лампу», - пише Катерина.
На Запорізькому шосе, 38 відремонтували світильники: «Зона дитячого та спортивного майданчиків. Половина світильників на опорах не працює», – написав дніпрянин Ігор.
Тут відремонтували 4 світильники. Освітлення відновлено: «Дякую за ремонт за адресою Запорізьке шосе, 38. Вражає оперативність, з якою виконані роботи. Ввечері світло, як у сонячний день!», - пише Ігор.
За роботи дякуємо КП «Міськсвітло».
Чистий Дніпро
На вулиці Шевченка, 38 прибрали сміття. Про проблему повідомив дніпрянин Юрій. Біля баків для сміття та покинутих будівель він також побачив щурів. Наразі територію вже прибрано.
За роботи дякуємо КП «Благоустрій».
Вода:
- вул. Белелюбського, 21-Ж: заасфальтувати розриття. У квітні мають заасфальтувати;
- вул. Саксаганського, 24: тече вода з-під землі. Йдуть роботи;
- вул. Ударників, 54: на проїжджу частину тече вода. Адресу обстежать і по можливості вживуть заходів;
- вул. Юрія Кондратюка, 20: тече вода з колодязя. Протікання усунено;
За всіма адресами роботи проводили працівники КП «Дніпроводоканал»
Тепло:
- вул. Данила Нечая, 21: тече теплотраса. Повідомляють, що тут стікає залишкова вода. Ремонт надземної траси буде проведено наступного тижня. Працюватиме КП «Теплоенерго».
Каналізація:
- пров. Архітектурний, 4: провал біля колодязя.
Колодязь обстежать і вживуть заходів. Працюватиме КП «Дніпроводоканал»;
- вул. Березинська, 41: прибрати старі бетонні кришки колодязів. Заберуть;
- вул. Велика Діївська, 32: забилася каналізація. Прочистили. Працювало КП «Дніпроводоканал»;
- вул. Юрія Кондратюка навпроти АТБ: тече каналізація по вулиці. Протікання усунено. Працювало КП «Дніпроводоканал».
Сміття:
- вул. Аеродром, 268: прибрати сміття;
- вул. Вернадського, 17: прибрати сміттєві баки з проїжджої частини;
- просп. Героїв, 10: прибрати звалище;
- вул. Мисливська - Вільямса: вивезти сміття, додати баки;
- просп. Петра Калнишевського, 5, 4-А: усунути стихійні звалища;
- вул. Червоної Рути, 56: вивезти сміття;
- вул. Чорноземна, 160: прибрати звалище;
- вул. Шевченка, 38: вивозити сміття вчасно.
Ваші звернення направлені до департаменту екологічної політики для своєчасного вивезення сміття та прибирання території.
- просп. Богдана Хмельницького, 113: прибрати сміття на території непрацюючого готелю;
- Зупинка «Ясен»: прибрати сміття на доріжці.
Ваші звернення направлені до інспекції з питань благоустрою: зобов'язати відповідальних забрати території.
ЖКГ:
- просп. Олександра Поля, 131: зобов'язати сусіда прибрати квартиру після смерті родича. У Вас будинок ЖБК № 19. Ваше звернення направлене до департаменту з питань самоорганізації населення з проханням проконсультувати та допомогти у вирішенні питання усунення запаху. З Вами зв'яжуться;
- вул. Квартальна, 32: замінити проводку, пофарбувати під'їзд. Ремонтні роботи внесені до запропонованого плану поточного ремонту на цей рік за своєчасної оплати мешканців за надані послуги КП «Жилсервіс».
- вул. Решетилівська, 12: утеплити фасад. Цього року не планують;
- вул. Севастопольська, 26-А, 30: зробити вимощення, відремонтувати цоколь. Вул. Севастопольська, 26А - будинок ОСББ, вул. Севастопольська, 30 - приватна керуюча компанія. Мешканцям будинків потрібно звернутися до голови правління будинку та до своїх приватних керуючих компаній, які обслуговують ці будинки.
Вуличне освітлення:
- Парк 40-річчя Визволення Дніпра: освітити парк. Для влаштування тут вуличного освітлення потрібна розробка проєктної документації. Можливість таких робіт розглянуть цього року.
- вул. Велика Діївська, 314-320: не світять ліхтарі.
У Вас замінили 5 ламп. Освітлення відновлено.
За всіма адресами роботи виконують працівники КП «Міськсвітло».
Аварійні дерева:
- вул. Березинська, 41 – 43: коли омолодять дерева? За обстеженнями 09.03.2023 та 28.11.2023 роботи вже виконані. Повторно комісія приїжджала на обстеження 15 лютого, на дзвінок Ви не відповіли;
- Запорізьке Шосе, 56: коли видалять дерева? У Вас видалять 3 дерева до 31 травня, обріжуть та омолодять 57 дерев, зроблять восени-взимку;
- вул. Макарова, 14: обрізати гілки;
- вул. Юлії Залюбовської, 17: аварійне дерево.
У квітні Ваші дерева обстежать, у цей день з Вами зв'яжуться, за підсумками обстеження складуть дефектний акт та визначать терміни робіт. За всіма адресами роботи будуть проводити працівники КП «Міськзеленбуд».
- вул. Водопровідна, 20: гілки лягають на електроопору. Ваше звернення направлено до компанії ДТЕК.
- ж/м Тополя 3, поряд школа 137: прибрати поросль, обрізати гілки. Ваше звернення направлене до КП «Теплоенерго» для наведення ладу в районі теплотраси.
Дороги, тротуари, двори:
- вул. Василя Сліпака, 46-48: завершити роботи.
Ваше звернення направлене до КП «Управління контролю за благоустроєм»: зобов'язати відповідальних завершити роботу.
- ж/м Тополя 2, будинок 39: провалився асфальт біля входу до під'їзду. 12-13 квітня Ваш під'їзд обстежать, за підсумками ухвалять рішення;
- просп. Слобожанський – Сухомлинського: просідання асфальту;
- вул. Квартальна, 38: закрити яму. Покриття відновлять у квітні-червні.
Працюватиме КП «Дніпроводоканал».
Дніпряни дякують:
«Пров. Штабний, 3 і Штабний, 1. Вже полагодили колонку, дякую!» – пише дніпрянка Ірина.
«Велика Діївська, 32. Два дні дворова каналізація працює як належить. Дякую за надану допомогу!» - пишуть мешканці.
«Чорноземна. Мешканці дякують за сприяння у спилі аварійних гілок над дротами!» – пише дніпрянка Ганна.
«Проспект Поля, 106. Дуже дякую! А то не дуже зручно було щоразу оминати. Тепер дуже зручно, краще за минулий!» – пише дніпрянка Людмила. За цією адресою розширили тротуар і зробили пандус.
Заявки щодо комунальних проблем можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради (з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години):
Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана приймає заявки цілодобово. Залишити їх можна у коментарях: https://t.me/korbanofficial/.