28 червня День Конституції України.
Також сьогодні мусульмани зустрічають Курбан-байрам. Дата змінна, святкування розраховують за ісламським місячним календарем. Тривалість святкування в різних країнах різна: від трьох діб до 2 тижнів.
Про культурні події в Україні:
- у Києві КВЦ «Парковий» відбудеться благодійний концерт «ВОЛЯ» до Дня Конституції із Михайлом Грицканом та Катериною Бужинською;
- в Одеському національному театрі опери та балету світова прем'єра авторського проєкту-вистави «Катерина»;
- у Дніпровському національному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка урочистий концерт «З Україною в серці»;
- у Дніпропетровському будинку органної та камерної музики пройде концерт «Акорди незламності»;
- у Літньому театрі парку ім. Т. Г. Шевченка естрадний святковий концерт «Ukraine - це мій дім»;
- у Дніпропетровському академічному театрі опери та балету вистава «Як виростити чоловіка в домашніх умовах» за участю Заслужених артистів України Ірми Вітовської та Олексія Гнатковського.