Перейти в кабінетКабінет мешканця
Дніпра

Дніпровська міська влада інформує: робота департаменту соціальної політики

Сьогодні співробітники департаменту соціальної політики опрацювали майже 50 звернень на гарячу лінію. 

Прийняли 6 осіб щодо надання матеріальної допомоги постраждалим від ракетних обстрілів. 

Опрацьовано 14 звернень стосовно надання матеріальної допомоги. 

У Центрі соціальних служб продовжується навчання для прийомних батьків та батьків-вихователів "Підвищення виховного потенціалу". У черговому тренінгу взяли участь – 9 осіб.  Всього навчанням буде охоплено  81 особу.

Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, - вихованці центрів соціальної підтримки дітей та сімей,  продовжують навчатися і весело та пізнавально проводити дозвілля. Сьогодні для дітей було проведено заходи до Дня Вишиванки. Всього в центрах на сьогодні виховується 120 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У центрі підтримки дітей та сімей  "Мамине щастя" отримують послуги 4 жінки та 5 дітей.  З ними проведена індивідуальна  робота щодо виконання робочих планів, побудови перспектив майбуття, постановки досяжних цілей.

Гарячими обідами забезпечено майже 7,7 тис осіб з числа вразливих категорій населення.