Погода

Черговий по місту перевірив, як місто готується до наступного опалювального сезону

Дніпро піклується про якість опалення у будинках дніпрян. Для цього щороку по закінченню опалювального сезону за дорученням міського голови Бориса Філатова місто перевіряє всі системи опалення на справність та за потреби проводить ремонтні роботи.

Наразі такі роботи тривають на просп. Богдана Хмельницького, 109. Мешканка цього будинку за тиждень до кінця опалювального сезону звернулась до міської аварійної служби щодо ділянки труб опалення, які розміщені на горищі. Спеціалісти оглянули їх та виявили, що комунікації знаходяться у незадовільному стані. Через це часто ставались пориви, а до квартир якісно не доходило тепло.

Для того, щоб не відключати увесь будинок від опалення, було прийнято рішення дочекатися кінця опалювального сезону, щоб провести необхідні роботи. Наразі там аварійна служба повністю замінює трубу опалення на сучасні поліпропіленові. Такі труби не піддаються корозії та мають великий термін використання.

«Близько тижня тому ми закінчили опалювальний сезон і, не дивлячись на те, що новий опалювальний сезон в нас не скоро, ми вже почали роботи з підготовки будинків до наступного опалювального сезону. Зараз вони тривають на просп. Богдана Хмельницького, 109. Там заміна труби опалення на нову сучасну дозволить мешканцям будинку отримати більш якісне опалення, вони не будуть боятись, що їх затопить. Це також надасть змогу експлуатувати систему енергоощадно. Після заміни труби ми також проведемо необхідні роботи у підвалі цього будинку, там замінимо вентилі, які вже вийшли з ладу, та проведемо ревізію інших об?єктів», - зазначив директор департаменту житлового господарства ДМР Владислав Грицай, який 26 березня є черговим по місту.

Він також перевірив індивідуальні теплові пункти по закінченню опалювального сезону у житлових будинках 3, 5, 7 що на просп. Богдана Хмельницького. Два роки тому за дорученням міського голови Бориса Філатова фасади цих будинків утеплили, також замінили покрівлю та встановили індивідуальні теплові пункти, що загалом є повною енергомодернізацією будинку.

Така комплексна енергомодернізація дала змогу мешканцям цих будинків зекономити на оплаті за тепло та отримати більше тепла у квартирах, бо всі стояки та батареї рівномірно прогрівались завдяки індивідуальним тепловим пунктам. Працівники міської аварійної служби також сказали, що завдяки цим індивідуальним тепловим пунктам, мешканці будинків, в яких вони встановлені, комфортно перезимували та в них не було скарг щодо послуг з теплопостачання. "Щодо планів на утеплення фасадів, то під час війни ми, на жаль, не зможемо проводити такі роботи, тож чекаємо на нашу перемогу, бо загалом у 2022 році ми планували чимало будинків утеплити, але ці плани довелось відкласти через повномасштабне вторгнення росіїї в Україну", - підсумував Владислав Грицай.