Погода

Громадська рада інформує

Як повідомив голова Громадської ради при міській раді Дніпра Геннадій Корбан, протягом доби оброблено 53 ваших звернення.

Громадська Рада продовжує збирати повідомлення від городян. Це допомагає всім службам мерії Дніпра на чолі з Борисом Філатовим. Усі гілки міської влади намагаються оперативно та якісно допомагати дніпрянам у вирішенні питань.

Отже, пріоритети роботи Громадської Ради на весну: тепломережі, ліфти та дахи. Саме на це Громадська Рада буде привертати увагу виконавчих органів міської влади та комунальників і контролювати виконання робіт.

Тепломережі ремонтують саме між сезонами. Готують їх до наступного опалювального сезону. Ліфти теж дуже важливі для мешканців багатоповерхівок. Дахи, які протікають – з цією проблемою часто звертаються городяни.

Далі по пріоритетності – аварійні дерева. З такими повідомленнями часто почали звертатися наприкінці зими. А також благоустрій дворів.

Дніпряни багато звертаються і щодо транспортної інфраструктури, починаючи від графіків маршрутів, закінчуючи проханнями встановити зупинковий комплекс.

До іншого. Вода:

- 25 березня проводили регламентні роботи на магістральному водопроводі ж/м Парус – промивали системи. Через це з багатьох адрес повідомляли про іржаву воду. По деяким адресам на Великій Діївській іржава вода тече з перервами вже 5 діб (вул. Велика Діївська, 52 та інші). Мешканці просять заздалегідь повідомляти про такі роботи, якщо вони планові;

- вул. Казакова, 1-А: не було води тому, що ваша дитина перекрила кран у квартирі. Зараз вода вже є.

Каналізація:

- вул. Ближня, 29: люк на проїзній частині у 2-го під’їзду, коли наїжджає машина, неприємно деренчить. Люк замінять;

- вул. Велика Діївська, 32: засмічення ліквідовано. Працювали робітники КП «Дніпроводоканал». Мешканці дякують: «зв'язалися співробітники, які там були ще о 18:30, дякуємо за оперативність»;

- просп. Гагаріна, 161: біля  під’їзду 3 провалився каналізаційний колодязь, люка немає. Ваш колодязь на балансі ОСББ. Голові повідомили, що його треба відремонтувати.

Соціальна підтримка:

- вул. Вербицького, 3: одинокий лежачий хворий, перелом шийки стегна. Потребує відновлення документів. Вже надають комплексну допомогу.

Транспортна інфраструктура:

- Березинська: просять зробити пішохідний перехід «зебра» навпроти ТРЦ «Караван». «Нещодавно зробили зупинку громадського транспорту по направленню у місто, а перейти дорогу від ТРЦ «Караван» на зупинку проблематично через потік машин», - пише дніпрянка Лідія;

- Домогарова – Ульянова: «З приводу зупинки навпроти  «Медтехніки» на просп. О. Поля між зупинками  Ульянова та Домогарова. Зупинка  обладнана та освітлена. Але тільки для маршруток. Велике прохання, аби там зупинялися і тролейбуси», - пише дніпрянка Олена.

Вуличний шум:

«Хто стежить за виконанням рішення протоколу 8 від 23.04.2022 комісії з питань ТЕБ та НС про «машини без глушників і з «прямотоками»? На Перемозі 4-6 весь день і частину ночі їздять такі «умільці». Поліція не реагує», - пише дніпрянин Артем.

Вуличне освітлення:

- вул. Балістична, між Ставропільською та Сухумською: немає вуличного освітлення. 25 березня КП «Міськсвітло» обстежило ділянку для визначення обсягу робіт. 27 березня приймуть рішення та назвуть терміни виконання;

- сквер Старова: не освітлений дитячий майданчик. 27 березня освітлення зроблять. Поставлять кронштейн і два світильники. Роботи проведе КП «Міськсвітло».

Заявки щодо комунальних проблем можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради (з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години):

(095) 816-39-11

(093) 261-32-25

(063) 402-79-56

(063) 681-61-82

(068) 638-28-48

Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана приймає заявки цілодобово. Залишити їх можна у коментарях: https://t.me/korbanofficial/