Перейти в кабінетКабінет мешканця
Дніпра

Комунальні служби інформують

Протягом ночі у Дніпрі масштабних аварій на мережах водопостачання не зафіксовано.

Станом на 06:00 на підвищувальних насосних станціях знеструмлення відсутні.

Напередодні бригади КП «Дніпроводоканал» очистили 22 засмічення на мережах водовідведення, а також усунули 16 пошкоджень на мережах водопостачання. Серед них:

- просп. Богдана Хмельницького, Д-600 мм;

- просп. Олександра Поля, Д-300 мм;

- просп. Гагаріна, Д-300 мм;

- вул. Мукачівська, Д-500 мм.

Станом на сьогодні у Дніпрі теплом забезпечуються лише деякі медичні установи та об'єкти критичної інфраструктури. Аварійні ситуації відсутні.

Бригади КП «Дніпроводоканал» та комунальних підприємств міста в разі потреби готові оперативно взятися до ліквідації пошкоджень, а також до робіт за заявками містян на очищення каналізаційних мереж, усунення пошкоджень на мережах водопостачання.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

У разі виникнення будь-яких проблемних ситуацій на мережах водо- та теплопостачання, комунальники одразу їх ліквідують. Це питання міська влада тримає на постійному контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені комунальними послугами.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми у комунальній сфері, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:

(056) 732-12-12   

(095) 732-12-12   

(096) 732-12-12   

(073) 732-12-12

Також заявки щодо проблем з тепло- чи водопостачанням можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради (з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години):

(095) 816-39-11

(093) 261-32-25

(063) 402-79-56

(063) 681-61-82

(068) 638-28-48

Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана приймає заявки цілодобово. Залишити їх можна в коментарях: https://t.me/korbanofficial/