Перейти в кабінетКабінет мешканця
Дніпра

Громадська рада інформує

Як повідомив голова Громадської ради при міській раді Дніпра Геннадій Корбан, протягом доби оброблено 54 звернення. 

Громадська Рада продовжує збирати повідомлення від городян. Це допомагає всім службам мерії Дніпра на чолі з Борисом Філатовим. Усі гілки міської влади завжди  оперативно та якісно  допомагають дніпрянам у вирішенні питань. Виконання звернень - на контролі.

Вода: 

просп. Гагаріна 112 – 124: замерехтіло світло і пропала вода. На жаль, Ваша підвищувальна насосна станція ще не переведена в автоматичний режим роботи. Отже, потребує ручного включення після кожного перебою зі світлом. Аби не допускати подібних ситуацій міська влада вирішила закупити необхідне обладнання. Процес закупівлі вже йде.

Тепло: 

- Донецьке  шосе, 131: уже тиждень холодна батарея, у квартирі холодно. Чи продовжується опалювальний сезон?

Відповідаємо: продовжується, але в мінімальному режимі;

- вул. Піхоти Короля, 1: немає опалення. Відповідаємо: тепло до Вас надходить, але голова Вашого будинку могла самостійно завершити опалювальний сезон - закрити задвижку. Будь ласка, перевірте;

- вул. Робоча, 79: питають, чи може користувач відмовитися від послуг централізованого опалення. Відповідь: може разом з усім будинком, якщо всі мешканці приймуть таке рішення. 

ЖКГ: 

- Юрія Кондратюка, 1: дніпрянка  Оксана просить встановити відкидний пандус на сходах у під'їзді:  "Мама тільки на інвалідному візку. Для нашої родини відвезти її у лікарню чи на дачу проблема: винести інвалідний візок на руках з першого поверху до вхідних дверей можуть тільки двоє чоловіків. З жовтня один із них пішов служити в ЗСУ."

"Сьогодні приїхав підрядник. Почав встановлення. Це життєво необхідно для мами. Спасибі вам велике!", - повідомляє Оксана. 

Дощова  каналізація: 

- вул. Дарницька, 26: решітку колодязя замінили, мешканці підтверджують.

Вуличне освітлення:

Прохали встановити освітлення у провулку Червонополянський (через балку, вздовж забора  парку Зелений Гай). Освітлення встановлено: 2 опори, 10 світильників, 215 метрів дроту. Працювало КП "Міськсвітло":

"Магія! Мешканці у приємному шоці! Дуже дякую!», - пише дніпрянка Наталя. 

Аварійні дерева:

- просп. О. Поля, 117: гілки лягають на дроти, б'ють у вікно. 17 березня вже обрізали спеціалісти КП "Міськзеленбуд". Мешканці дякують;

- вул. Калинова, 96: спиляні гілки вже прибрані. Мешканці дякують: "усе прибрали, двірники почистили, все добре";

- вул. Травнева, 72: будь ласка, вийдіть на зв'язок. Ви звернулися на пошту. Ваша електронна скриня переповнена, отже не приймає повідомлення. 30 березня КП "Міськзеленбуд" обстежить дерева. Вам мають зателефонувати, отже потрібен номер. Після обстеження складуть акт і визначать строки виконання робіт.

- вул. Михайла  Міхновського, 4: через ракетну атаку не встигли обстежити дерево у призначений день. 21 березня КП "Міськзеленбуд" його обстежить. Вам зателефонують. Далі - за визначеним алгоритмом. 

- вул. Новоорловська, 22: товсті зламані гілки висіли над тротуаром. 17 березня КП "Міськзеленбуд" обрізав. Мешканці дякують: «Велика вдячність Вам і вашій  команді за оперативність.  Вчора заявка, сьогодні результат! Гілки обрізали, обережно положили. Думаємо, що приберуть. Тепер без остраху мами з діточками, всі інші також будуть спокійно проходити цю дільницю!», - пише дніпрянка Ольга. 

- вул. Терещенківська, 14: спиляні гілки прибрало КП "Міськзеленбуд". Мешканці дякують: «швидко реагування на прохання. Хлопці приїхали зранку та навели лад".

- вул. Терещенківська, 22: акація, яблуня, груша. 21 березня  КП "Міськзеленбуд" обстежить. Вам зателефонують. Далі - за визначеним алгоритмом. 

- вул. Юркевича, 30: високі дерева під час вітру обривають дроти, сидимо без світла. 4 квітня  КП "Міськзеленбуд" обстежить. Вам зателефонують. Далі - по визначеному алгоритму.

«Геннадію  Олеговичу, велике вам  спасибі  за Вашу роботу. Як нещодавно писала мешканка нашого міста, що це як сон, а це місто для людей. Невирішені проблеми вирішуються, завдяки зверненню  на Ваш канал. Велике дякую », - пише дніпрянка Лідія.

Заявки щодо проблем з тепло- чи водопостачанням можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради (з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години):

(095) 816-39-11

(093) 261-32-25

(063) 402-79-56

(063) 681-61-82

(068) 638-28-48

Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана приймає заявки цілодобово. Залишити їх можна у коментарях: https://t.me/korbanofficial/