Погода

Дніпровська міська влада інформує: робота департаменту транспорту та транспортної інфраструктури

Працівники КП «Дніпровський електротранспорт» виконали поточний ремонт 2 трамвайних вагонів та 2 тролейбусів, а також аварійно відремонтували 3 трамвайні вагони та 1 тролейбус. Від бруду очищено 88 стрілочних переводів. Замінено 300 метрів контактного проводу. Виконано поточний ремонт 950 метрів контактної мережі. Проведено профілактичні ремонти на 2 тягових підстанціях.

Співробітниками КП «Дніпровський метрополітен» сьогодні виконано технічне обслуговування 15 вагонів та усунуто 2 течії підземних вод. Виконаний щоденний огляд 13 ескалаторів та поточний ремонт 2 ескалаторів. Проведено випробування роботи насосів від нового дизель-генератора на станції «Металургів».

Перевірено роботу апаратури радіотрансляції.

Працівники КП «Транспортна інфраструктура міста» виконали техобслуговування 5 світлофорних об‘єктів та налагодили контролери на 5 світлофорних об‘єктах. Також було здійснено техобслуговування 6 дорожніх знаків, демонтовано 4 дорожні знаки, відновлено 4 дорожні знаки та встановлено 4 нові дорожні знаки.

Інспекція з питань контролю за паркуванням виписала 759 штрафів за порушення правил паркування та евакуювала 41 авто через перешкоджання руху іншим учасникам. Також було надано відповіді на 17 звернень громадян.