Погода

Університет третього віку провів другий батл поколінь у Дніпрі

У Дніпрі до Дня людей похилого віку організували батл поколінь. Такий захід представники Університету третього віку влаштовують вже вдруге. На ньому вони та молодь Дніпра у змаганні з’ясовують хто найкраще знає Україну, її культуру та мову. 

«Це були запеклі бої і важко когось виділити, бо що молодь, що представники елегантного віку на рівні змагаються. Ми підготували вікторини, конкурси на знання українських пісень, сталих виразів тощо. І на майбутнє ми не збираємось на цьому зупинятись, а навпаки плануємо розширити тематику», – зазначила головна спеціалістка управління з питань розвиту соціального захисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування внутрішньої та інформаційної політики ДМР Вікторія Дерець. 

Анатолій Щербина доєднався до батлу поколінь, аби чогось повчитись у молоді та гарно провести час: «Тут цікава дружня атмосфера і до того ж на таких заходах можна багато чого нового дізнатись, тож я залюбки доєднався до батлу. Подібні заходи популяризують нашу мову та культуру, що наразі дуже актуально». 

Світлана Кривошея представляла команду молоді. Каже, що для неї честь брати участь у цьому батлі: «Ми тут не за перемогою, а за тим, аби обмінятись досвідом з поколінням елегантного віку та гарно провести час».