Погода

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Державного навчального закладу «Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій»

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника Державного навчального закладу «Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій» (місце знаходження: вул. Князя Ярослава Мудрого, буд. 56, м. Дніпро, 49000).

 

Найменування посади та умови праці

Директор закладу професійної (професійно-технічної) освіти

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно з контрактом, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; Постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 № 859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об'єднань державних підприємств»; наказу МОН від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду керівника

Посаду керівника закладу професійної (професійно-технічної) освіти може обіймати особа, яка є громадянами України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту другого рівня за ступенем магістра (спеціаліста), моральні якості і фізичний стан яких дає змогу виконувати обов’язки керівника Закладу, та стаж роботи на керівних посадах системи професійної (професійно-технічної) освіти або у галузі економіки, для якої здійснюється підготовка робітничих кадрів у цьому Закладі, не менше трьох років).

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсі та строк їх подання

Особа, яка претендує на зайняття вакантної посади керівника закладу професійної (професійно-технічної) освіти, особисто подає такі документи:

– заяву про участь у Конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

– автобіографію;

– копію паспорта громадянина України або ID-картки;

– копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

– копію трудової книжки;

– довідку про відсутність судимості.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Інформацію про особисту адресу електронної пошти та номер контактного телефону для зворотного зв’язку.

Особа надає до конкурсної комісії оригінали та завірені належним чином копії документів для участі у конкурсі.

Прийом документів здійснюється з 23.09.2022 по 17.10.2022 до 18.00, за адресою: вул. Троїцька, 1, м. Дніпро, кабінет 115

Дата та місце проведення конкурсу

20.10.2022 о 10.00 у приміщенні Дніпровської Центральної міської бібліотеки (вул. Воскресенська, 23, м. Дніпро, 4900)

Етапи проведення конкурсу

Етапи проведення конкурсу:

  • прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у Конкурсі;
  • перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам та допущення кандидатів до участі у Конкурсі;
  • проведення загальних зборів трудового колективу Закладу;
  • співбесіда з кандидатами на посаду керівника та визначення переможця Конкурсу на засіданні конкурсної комісії;
  • оприлюднення результатів Конкурсу.

Прізвище, ім'я та по батькові, номер телефону особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Волкова Юлія Володимирівна, +380687517277