Погода

Дніпро передав військовим 7,5 тис. пар водостійкий тактичних берців

Дніпро передав українським захисникам нове демісезонне взуття, яке придбали коштом міського бюджету. Берці підбирали відповідно до потреб армійців. Військовий Сергій каже, що в таких ходити буде зручно, а догляд не вимагатиме значних зусиль: «Зараз вже осінь, тож хлопцям на передовій потрібні і берці, і одяг. Від військових, які зараз боронять нашу державу, ми щиро дякуємо всім дніпрянам, міському голові. Кожен такий крок наближає нас до Перемоги».

Берці водостійкі, мають хорошу вентиляцію та протиковзкий протектор. Це підходить для пересування як асфальтом, так і полями. Також спеціальний термозміцнений матеріал захищатиме стопу.

Разом з цим, за понад пів року повномасштабного вторгнення росії Дніпро вже передав українським захисникам понад пів тисячі машин різного типу, чималу кількість безпілотників, зокрема й ударних. А ще — рації, ретранслятори та інше устаткування.

«Я хочу подякувати всім дніпрянам — усім платникам податків за те, що ми всі продовжуємо допомагати нашим захисникам. Давайте робити це і надалі — долучатися до ініціатив мерії, благодійних фондів. Разом до Перемоги!», — сказав мер Дніпра Борис Філатов.