Погода

Пів-фіналістка «Х-фактор 7» Ксенія Башибулар зустрілась із молоддю Дніпра

У Дніпрі просто неба влаштували мотиваційну зустріч для молоді. На захід запросили зіркову гостю - українську співачку, волонтерку, членкиню жюрі вокального проєкту «Dnepr Voice», пів-фіналістку «Х-фактор 7» Ксенію Башибулар. Співачка у форматі “питання-відповідь” поспілкувалась з молоддю Дніпра, зокрема розповіла про історії свого волонтерського життя, яке почалось з моменту повномасштабного вторгнення російської федерації. А також дала поради, як в такий складний час не падати духом та знаходити сили допомагати іншим. 

“Спілкування з молоддю - це взагалі найважливіша частина нашого майбутнього, тож цей захід - це важливий обмін енергією, якої зараз дуже не вистачає. Мені цікаво поспілкуватися з молоддю, дізнатись її настрій і, можливо, когось замотивувати на добрі справи”, - зазначила Ксенія Башибулар. 

Захід відбувся в рамках програми соціально-культурної інтеграції молоді «Доброго вечора, ми з України», що реалізується ГО «Молодіжна Платформа» у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України. Зустріч організув Молодіжний центр Дніпра.

“Ми помітили, що під час війни молодь стикається з багатьма емоційними проблемами і зайнятістю власного дозвілля. Тож ми робимо подібні заходи, аби мотивувати молодь як до навчального року, так і до роботи, можливо, до волонтерства”, - зазначила провідна спеціалістка КП "Молодіжний центр Дніпра" Єлизавета Балачіна.