Погода

Дніпро вперше в Україні започаткував тренінги з опанування дистанційного навчання для вихователів дитячих садочків

На базі КУ «Центр професійного розвитку «Освітня траєкторія»» ДМР розпочали цикл тренінгів, на які запросили вихователів-методистів та керівників дитячих садочків, аби вони опанували онлайн-платформи для проведення занять з малечею.

«Аби вихователі могли спілкуватись із дітьми не тільки через соціальні мережі, а й через освітні платформи, ми вирішили створити таку серію тренінгів. Поки це невеличкі тригодинні лекції, а з 12 вересня в нас стартує великий цикл навчань, де ми навчимо всіх наших вихователів, керівників гуртків, психологів дитячих садочків користуватися засобами дистанційного навчання», – зазначила в. о. директорки КУ «Центр професійного розвитку «Освітня траєкторія»» ДМР Тетяна Нікіфорова.

Заступниця директора центру професійного розвитку педагогів КУ «Центр професійного розвитку «Освітня траєкторія» ДМР Людмила Бондаренко додала: «Сьогодні вчимо, як наповнювати онлайн-платформу для навчання методичними матеріалами, наробками тощо. В основному ми навчаємо педагогів користуватись тими платформами, які рекомендувало Міністерство освіти та науки».