Погода

Сімейні гуляння: у парках Дніпра влаштували свято до Дня Незалежності України

У Дніпрі цієї неділі у парках і скверах влаштували патріотичне свято, присвячене Дню Незалежності України. Для того, щоб святковий настрій відчули якомога більше містян, організували розважальну програму не лише у середмісті - парку ім. Т. Г. Шевченка -  а й у сквері на житловому масиві Західний. 

«Дарувати позитивні емоції сьогодні — це вкрай важливо. І зробити це хотілося для більшої кількості людей. Тому сьогодні такі сімейні гуляння організували одразу на двох локаціях: тут, у сквері на ж/м Західний, і на оглядовому майданчику парку Шевченка. Звісно, розваги орієнтовані передусім на малечу. У програмі були й анімація, фокусники, клоуни, мильні бульбашки, танцювальний флеш-моб з повітряними кульками. За участь у конкурсах діти заробляли фішки, які потім обмінювали на смаколики. Сподіваємося, дітям і  батькам усе сподобалося, і вони відволіклися від різних тривожних думок», — підкреслила директорка комунального підприємства "Дирекція територій та об'єктів рекреації" Сусанна Живілова. 

Мешканка ж/м Західний Алла прийшла на свято разом зі своєю донечкою: «По-справжньому запальними виявилися розваги з веселими конкурсами, смачним лимонадом. Дуже приємно, що свято влаштували на житловому масиві, як то кажуть, при місці, і не потрібно було спеціально до центру виїжджати. Словом, зручно і гарно все вийшло. Ми з донькою задоволені». 

На оглядовому майданчику парку ім. Т. Г. Шевченка багато дітей теж приєдналися до свята. 

«На цій локації так само було багато  сюрпризів для дітей, шоу повітряних кульок, клоуни, гімнасти, анімація. Хотіли, щоб діти максимально відчули радість», — додала Сусанна Живілова.