Погода

Діти Дніпра збирають на тепловізор для захисників

У Дніпрі просто неба провели ярмарок “З Україною в серці”, на якому вихованці позашкілля продавали вироби, зроблені власними руками. На виручені кошти планують купити тепловізор для захисників. 

“Цей благодійний ярмарок покликаний, аби підтримати наших хлопців, які зараз захищають Україну. Нам необхідно зібрати 140 тис. грн, аби придбати хлопцям тепловізор. Їх ми підтримуємо не вперше, бо з початку повномасштабної війни на території закладу було організовано гуманітарний хаб, який допомагає не тільки переселенцям, а й нашим захисникам. В цілому, сьогодні можна придбати солодкі пряники, різні поробки, що виготовлені власноруч тощо. Цінність даного заходу не тільки в тому, щоб допомогти захисникам, а і в тому, що діти усвідомлено створюють ці поробки, і вони розуміють, що вони їх роблять задля того, аби підтримати наших захисників”, - зазначила директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР Дар’я Біла. 

15-ти річна Анастасія власноруч зробила іграшки та подушки, аби принести їх на благодійний ярмарок та допомогти військовим.

“Для мене цей захід дуже важливий, адже я відчуваю, що ми наближаємось до перемоги саме тим, що ось такими невеличкими справами ми допомагаємо нашій армії виборювати перемогу”, - сказала Анастасія Боровенська.  

Крім цього, для гостей благодійного ярмарку облаштували 2 фотозони: патріотичну та “вітрячки”, а також проводили різні майстер-класи: з виготовлення вітрильного човника, м’якої ракети, що літає на гумці, повітряного змія, патріотичних браслетів та прикрас. 

“Фотозони в нас теж виготовили дітки власноруч, вони вирізали літери, робили невеличкі вітряки. Також усі виготвлені літаки, ракети, повітряні змії та вітрильни човни наші гості можуть запустити”, - додала заступниця директора КПНЗ «Міська станція юних техніків» ДМР Тетяна Мізіченко.