Погода

У Дніпрі відновлюють будинки після ракетного удару російськими терористами 15 липня

У Дніпрі продовжують відновлювати будинки, які постраждали внаслідок зухвалого ракетного удару російської армії. 15 липня російські терористи випустили по Дніпру 6 ракет, з яких чотири було збито нашими військовими. В той день постраждало більше 20-ти будинків ЖБК та ОСББ. У будинках ЖБК на сьогодні повністю замінили всі вікна за рахунок міського бюджету.  

“Будинки ОСББ теж були відремонтовані за рахунок міського бюджету, в тому числі поставлено вікна в квартирах, сходових клітках, під'їздах будинків. Комісія з Надзвичайних ситуацій провела обстеження, наразі повністю всі вікна встановили, і добігає кінця ремонт покрівлі. Тож, кожен житель має розуміти, що у разі виникнення якихось надзвичайних ситуацій міська рада оперативно реагує та відновлює всі пошкодження”, - зазначив начальник відділу з організаційної роботи Департаменту з питань самоорганізації населення ДМР Владислав Макарець. 

Мешканець одного із постраждалих будинків Микола за пів години до ракетного удару прийшов додому. Хлопець каже, на момент першого удару подумав, що то грім, але як грянув другий, та він побачив дим - одразу сховався у коридорі. Звідти і почув, що одна з кімнат залишилась без вікна.   

“В нас старі вікна, і в тій кімнаті, де вікно було зачинено, його і вибило повністю  вибуховою хвилею. На щастя, все інше у квартирі ціле. Вікно замінили за кілька днів після вибуху, тобто дуже швидко і дуже якісно провели роботи. І неочікувано було, в нас вибило все скло, а сама рама не дуже постраждала, і ми гадали, що нам замінять лише скло. Але, коли приїхав майстер з вікном - ми дуже здивувались та зраділи. Дуже дякуємо за оперативність та допомогу від міста”, - зазначив Микола Оськін. 

Окрім постраждалих будинків, через ракетний удар було пошкоджено водогін Д - 700мм. Така аварія призвела до припинення водопостачання у Чечелівському районі міста. 

“Ми відновили ділянку пошкодженого водопроводу Д-700 мм, також відновили перекриття комунікаційного колектору, в якому проходять мережі КП “Дніпроводоканал” та відновили дорожнє покриття. Загалом робітники замінили 40-метрову ділянку водогону. Роботи тривали близько трьох тижнів, більше часу пішло саме на підготовчі роботи і  виготовлення залізо-бетонних конструкцій, які були специфічні. Ними ми перекрили комунікаційний колектор”, - зазначив начальник інспекції по контролю за ремонтами експлуатаційних мереж КП "Дніпроводоканал" Сергій Ченчевич. 

Подати заявку на відновлення будинку через надзвичайні ситуації чи ракетні удари можна зателефонувавши на єдину гарячу лінію для звернень громадян. Зробити це можна за телефонами +380 (56) 732 12 12, +380 (95) 732 12 12, +380 (96) 732 12 12, +380 (73) 732 12 12.