Погода

Модернізація котельного обладнання: Дніпро активно готується до опалювального сезону

У Дніпрі триває підготовка до опалювального сезону. На найбільшому теплопостачальному комунальному підприємстві «Теплоенерго», яке опалює понад 80 % міста, серед іншого проводиться заміна, ремонт та модернізація котлів, насосів, технологічного устаткування, ревізія, заміна засувок на розподільчих теплових мережах, роботи з ізоляції теплових мереж тощо.

Наразі капітально відремонтовано 33 котли з 36 запланованих, замінено 46 км теплових мереж із 50 км запланованих, відновлено ізоляцію на 37 км теплових мереж із 40 км запланованих. А також встановлено 46 енергоощадних насосів із 50 запланованих. Загалом на сьогодні КП «Теплоенерго» підготовлено на 92 %. 

Так в одній із котельнь підприємства у Новокодацькому районі закінчується капітальний ремонт котла. Котельня опалює 11 житлових будинків і два заклади освіти. 

«Після гідравлічних випробувань котла вирішили провести його капітальний ремонт. Зокрема, замінили його трубну частину, і зараз ми вже готові обкладати котел вогнестійкою цеглою. Завдяки такій модернізації коефіцієнт корисної дії котла становитиме близько 92 %, а відтак буде економія споживання газу, енергоносіїв», — підкреслив начальник теплової дільниці № 3 КП «Теплоенерго» Геннадій Плахтій.