Погода

За самовідданість та оборону України: Дніпро передав на фронт відзнаки добровольцям ТрО

Нагороди військовим одного із батальйонів ТрО Дніпра. Зараз захисники перебувають в одній із гарячих точок. 90 % військових цього батальйону – дніпряни, які в перший день війни стали на захист країни. До Дня Незалежності України захисників нагородили грамотами, медалями та подяками від міського голови Бориса Філатова та керівника штабу ради оборони міста Дніпра Геннадія Корбана. 

«Дякуємо за відзнаки, це дійсно піднімає наш моральний дух. Нам приємно, що Дніпро підтримує нас завжди. Місто не тільки забезпечує наш батальйон матеріально та технічно, а й підтримує морально. Ця відзнака дуже важлива для мене та для моєї родини. Служу народу України!» – зазначив один із добровольців ТрО. 

Зі свого боку директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання міської ради Дар’я Біла також додала: «На 9-й рік війни зрозуміло, що питання морального духу воно не менш важливе, ніж питання матеріального забезпечення і озброєння. Світ дивується у чому секрет українців, а секрет українців у єдності. Дніпро завжди з нашими захисниками!».