Погода

У Дніпрі анонсували перевипуск учнівських для перехідних класів

Оскільки для учнів 2021-2022 навчального року не було перевипуску учнівських квитків, то  діти перехідних класів цього року навчання мають отримати нові відповідні документи. Комунальне підприємство  «Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних процесів міста «єДніпро»» має власне спеціальне обладнання, на якому буде виконано перевипуск учнівських. Йдеться про учнів 5-х, 6-х та 10-х, 11-х класів. 

За словами директора згаданого комунального підприємства Артема Трапезнікова, найголовніше завдання перевипуску учнівських квитків — оновлення даних учня, передусім фото дитини. 

«Тож для перевипуску учнівських квитків батькам необхідно зробити портретне фото дитини на світлому фоні без головних уборів та сонцезахисних окулярів, де чітко та добре видно обличчя. Фото можна зробити на телефон і надіслати класному керівнику. Тобто, не потрібно йти до фотоательє. На цьому завдання для батьків закінчується. Далі вже на основі усіх зібраних світлин друкуємо нові учнівські квитки. Велике прохання до батьків не зволікати з цим процесом. Чим швидше усі надішлють фото дітей, тим скоріше будуть надруковані нові документи, а відтак — діти продовжуватимуть користуватися безкоштовним проїздом в електротранспорті та знижкою в автобусах. Ті учнівські квитки, на яких є наліпка з голограмою, є дійсними до 30 вересня 2022 року», — підкреслив під час брифінгу 26 серпня Артем Трапезніков. 

Якщо дитина втратила учнівський, необхідно звернутися до директора закладу освіти та написати заяву на перевипуск учнівського квитка у зв’язку із втратою. Якщо дитина перейшла з однієї школи до іншої, слід звернутися до нового закладу освіти, щоб директор подав заявку на перевипуск учнівського у зв'язку зі зміною навчального закладу. 

До перевипуску можна користуватися учнівським, виданим у іншому закладі.

Для отримання учнівських квитків для першокласників батькам необхідно зареєструватися на сайті  https://cabinet.dniprorada.gov.ua/

Щодо питань отримання чи перевипуску учнівського квитка можна звертатися на номери гарячої лінії КП «єДніпро»: 067-876-94-49, 050-876-94-49, 063-876-94 -49 (з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п'ятницю з 9:00 до 16:45).