Перейти в кабінетКабінет мешканця
Дніпра

Електронні табло та Д-Транспорт: у Дніпрі поновлюють роботу сервісів для зручного користування громадським транспортом

З початку повномасштабної війни у Дніпрі вимкнули систему відображення місцезнаходження громадського транспорту у режимі реального часу. Нині спеціалісти КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР поновили роботу GPS-трекерів та електронних табло на зупинках громадського транспорту.

«Крім цього, ми розробили та встановили додатково ще 15 електронних табло, на яких тепер відображатимуться час до прибуття не тільки трамваїв або тролейбусів, а й автобусів. Нові табло встановлені на найбільш завантажених зупинках. Уже зараз відображаються близько половини автобусних маршрутів, а з 1 серпня будуть абсолютно всі. Крім цього, на табло є 36 маршрутів електротранспорту. Працюватимуть табло з 05:00 і до 00:00», – зазначив заступник директора з експлуатації та перевезень КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР Володимир Сусленков. 

Начальник оперативно-диспетчерського центру Олег Клевцов додав: «Для зручності містян ми відновили роботу застосунку Д-Транспорт. У ньому можна стежити за рухом електротранспорту та автобусних маршрутів у режимі реального часу. Головна відмінність цього застосунку – він безкоштовний та не містить рекламних оголошень. Також там можна сплатити проїзд у електротранспорті».