Погода

Допомога під час війни: перелік фондів та організацій, які підтримують українців

Асоціація міст України зібрала перелік організацій та фондів, які допомагають громадянам України, що опинилися під час війни в складних життєвих умовах. Всього зібрали 9 фондів, які надають грошову допомогу, та 6 організацій, які забезпечують українців гуманітарною допомогою. 

 

ГРОШОВА ДОПОМОГА: 

 

Юнісеф «Спільно» надають допомогу родинам (у т. ч. прийомним батькам та батькам-вихователям) в Україні, які належать до однієї з двох категорій:

??мають троє і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина не досягла двох років на момент подання заявки;

??мають двоє і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина з інвалідністю.

Розмір допомоги: 2200 грн на кожного члена сім’ї, але не більше як на п’ять осіб.

Реєстрація: https://register.unicef.org/  


 

Грошова допомога від Агентства ООН у справах біженців. Вона надається внутрішньо переміщеним особам у Львівській, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській, Запорізькій областях.

Розмір допомоги: 2200 грн на кожного члена сім’ї

Отримати допомогу через представництва УВКБ ООН: https://www.unhcr.org/.../43231-unhcr-is-launching-a-cash…  


 

Платформа ЄДопомога, яка організовує надання грошової допомоги від міжнародних організацій мешканцям України, включаючи тих, хто перебуває на тимчасово окупованих, деокупованих територіях або таких, що у зоні активних бойових дій.

Реєстрація: https://aid.edopomoga.gov.ua 

Перевірка статусу заявки: https://aid.edopomoga.gov.ua/check  


 

Проєкт $1k Україна допомагає родинам, які перебувають у біді. Проєкт зв’язує родину зі  спонсором, який пожертвує гроші безпосередньо на банківський рахунок в Україні.

Розмір допомоги: 1000 $

Реєстрація: https://airtable.com/shrvfSCquvjgdEJPy  


 

Платформа Gate to Ukraine допомагає американцям надавати допомогу українським багатодітним сім’ям, які постраждали внаслідок війни, були вимушені переїхати або перебувають на тимчасово окупованих територіях.

Розмір допомоги: 100 $

Реєстрація: https://gate.org/get-help/  


 

Запорізький благодійний фонд ««Єдність» за майбутнє»» надає багатоцільову матеріальну допомогу українцям, які постраждали від війни.

Розмір допомоги: 2220 грн на одну особу – на 1 або 3 місяці (залежить від області)

Реєстрація: https://register.pagulasabi.ee/uk/  

 

Благодійний фонд «Щаслива дитина» надає допомогу: важкохворим дітям, дітям з інвалідністю, ВПО з дітьми (статус отримано після 24 лютого 2022 року), багатодітним сім’ям, одиноким батькам, опікунам, ПС, ДБСТ на окупованих територіях та біля зони бойових дій.

Розмір допомоги: 1500-4000 грн на сім’ю

Реєстрація: https://cutt.ly/8J9Vk0A  

 

Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка Україна» надають багатоцільову грошову допомогу внутрішньо переміщеним родинам з-поміж прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та сімей опікунів, в яких виховуються від трьох дітей віком до 18 років – у 5 областях України (на першому етапі): Херсонській, Запорізькій, Луганській, Харківській та Чернігівській.

Розмір допомоги: 2200 грн на одного члена родини на 1 місяць.

Реєстрація: https://cutt.ly/0J9VCng  

 

Спільнота батьків «Кідфрендлі» допомагають українським мамам, які опинились у складному становищі.

Розмір допомоги: невелика одноразова фінансова підтримка

Реєстрація: https://cutt.ly/5J9V1Ji   

 

ГУМАНІТАРНІ ФОНДИ:

 

Платформа ЄДопомога, яку створило Міністерство соціальної політики України за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та ПРООН за фінансової підтримки Швеції для забезпечення нагальних потреб громадян, котрі постраждали або були змушені змінити своє місце перебування у зв’язку з агресією росії. Надають різноманітну допомогу населенню.

Реєстрація: https://social.edopomoga.gov.ua  

 

Товариство Червоного Хреста України надає внутрішньо переміщеним особам продуктові набори (крупи, макаронні вироби, консерви, цукор, борошно, олія та інші продукти тривалого зберігання), гігієнічні засоби (дитячі та дорослі підгузки, чоловічі та жіночі засоби гігієни, дезінфікуючі розчини тощо). Також за наявності людям можуть видавати лікарські засоби та медикаменти.

Регіональні контакти ТЧХУ: https://redcross.org.ua/contacts/  

 

«Співдія». Координується за підтримки гуманітарного штабу з координації гуманітарної допомоги Офісу Президента України, Міністерства молоді та спорту, Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства охорони здоров'я та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Надають різноманітну допомогу населенню.

Реєстрація: https://spivdiia.org.ua  

 

БФ «Мама + Я». По допомогу можна звернутись, написавши у директ: https://instagram.com/fond_mama_plus_me  

 

БФ «У матусиних долонях» надають допомогу сім’ям з дітьми з-поміж ВПО – тих, хто проживають у містах, де проводяться бойові дії. 

Реєстрація: https://choko.link/charityfoundation_ua  

 

Християнська церква «Перемога» надає продукти, дитяче харчування «Hipp» та речі першої потреби (Київ); молитовна, моральна й душевна підтримка. 

Телефонувати за вказаними номерами: https://victorychurch.org.ua/ye-nadiya-dopomoga