Погода

Бензопили, будівельні матеріали та пальне: виконавча служба Дніпропетровщини передає у дохід держави майно на потреби ЗСУ

На Дніпропетровщині виконавча служба працює в штатному режимі. Наразі орган працює над стягненням у дохід держави, стягненням аліментів та заборгованості із заробітної плати. За словами начальника Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Івана Легостаєва, з початку війни працівники виконавчої служби області стягнули понад 86 мільйонів гривень, з них 72 – це аліменти та близько мільйона – погашення заборгованості із заробітної плати.

«Також відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів № 186-р працівники служби передають у дохід держави майно на потреби ЗСУ. Таким чином вже передали бензопили, рибальські сітки, пальне, будівельні матеріали та інші речі, які зараз необхідні нашим військовим. Також з 24 лютого був відключений доступ до автоматичної системи виконавчого провадження. Усі платежі проводились у ручному режимі і, звичайно, у наших працівників було додаткове навантаження. Та наразі ця система знову працює», – зазначив Іван Легостаєв.

Відео: https://youtu.be/WXPBQWQLtcM