Погода

У Дніпрі в чотирьох пунктах для переселенців відкрили дитячі мінісадочки

Вихователі Дніпра допомагають дітям-переселенцям. На базі чотирьох пунктів, де розміщені переселенці, відкрили чотири дитячих мінісадочки. 

«Долучились усі наші спеціалісти, вони навчають дітей на волонтерських засадах. Наприклад, на базі одного із садочків одна з мам попросила організувати для її дитини заняття з логопедом, ми, звісно, це зробили. Уже бачимо на обличчях дітей усмішки, адже ми стараємось їх відволікти від поганого і паралельно навчати», – зазначила завідувачка сектору дошкільної освіти відділу освітньої діяльності управління освіти департаменту гуманітарної політики ДМР Оксана Турчина. 

Для занять педагоги щотижня розробляють програму, яка враховує вікову категорію дитини, а також її інтереси. 

«Плануємо свою роботу, щоб дітей відволікти психологічно, надаємо їм можливість, аби вони почували себе спокійно. У нас є заняття – ознайомлення з природою, також є заняття з ліплення, малювання, конструювання та багато іншого. Протягом того часу, що ми з ними працюємо, діти стали більш відкритими та товариськими», – зазначила вихователька-методистка одного із закладу дошкільної освіти Тетяна Парпара. 

Наразі в чотирьох центрах, де розміщені переселенці, щодня заняття відвідують 50 дітей. 

«Це дуже класно, що педагоги долучилися до такого виду волонтерства, адже поки діти з педагогами, у батьків є можливість вирішувати нагальні проблеми», – додала голова пресцентру штабу «КУСТ» Катерина Нікітенко.