Перейти в кабінетКабінет мешканця
Дніпра

Переселенці можуть отримати необхідні документи в підрозділах Державної міграційної служби на Дніпропетровщині

Переселенці, які прибувають до Дніпра з інших регіонів, можуть отримати необхідні документи в підрозділах Державної міграційної служби на Дніпропетровщині. Наразі вже 700 внутрішньо переміщених осіб скористалися послугами, а саме змогли отримати закордонний паспорт чи оформити ID-картки. Окрім цього, є запити від переселенці, які не встигли забрати документи з підрозділів міграційної служби на територіях, де зараз йдуть активні бойові дії. 

«Наразі вживаємо всіх заходів, аби виготовлені документи були передані до міста Дніпра і вручені нашим переселенцям, а це близько 250 чоловік», – зазначив начальник Головного управління Державної міграційної служби у Дніпропетровській області Богдан Чегіль. 

Водночас з початку війни органи міграційної служби нашої області видали майже 3 тисячі закордонних паспортів. Наразі в Дніпрі всі підрозділи працюють в штатному режимі. Також до роботи повернулися Слобожанський та Центрально-Міський відділ у Кривому Розі, Заводський відділ у Кам’янському, Павлоградський та Синельниківський відділи. Міграційні органи в області працюють з понеділка по суботу включно, неділя – вихідний. Гаряча лінія: 056 720 30 17.