Погода

ZOOM конференція з актуальних питань ведення бізнесу

10 лютого о 12-00 у приміщенні Дніпровськоі? міськоі? ради (просп. Д. Яворницького, 75, 7 поверх, біла зала)- ZOOM конференція з актуальних питань ведення бізнесу. Участь у заході візьмуть: Олександр Санжара, секретар Дніпровської міської ради; Олег Григоренко, голова Спілки підприємців Дніпропетровщини; Олег Потоцький, перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області, підприємці Дніпра (через ZOOM).

УВАГА! Об 11-45 –підхід до преси секретаря міської ради Олександра Санжари.

Довідка:

У Дніпрі 10 лютого о 12:00 розпочнеться ZOOM конференція з актуальних питань ведення бізнесу. Захід організовано Дніпровською міською радою спільно зі Спілкою підприємців Дніпропетровщини. 

Під час заходу фахівці Головного управління Держпродспоживслужби з-поміж іншого проінформують підприємців про законодавчі нововведення, відповідатимуть на актуальні для представників малого та середнього бізнесу питання і надаватимуть практичні поради щодо успішного ведення підприємницької діяльності. 

«ZOOM конференція – це майданчик для конструктивного діалогу підприємців з державними регуляторним органами. На цій зустрічі підприємці зможуть отримати вичерпні відповіді на питання, які виникають у їхній діяльності. Вже мали позитивний досвід проведення таких зустрічей з представниками податкової служби. Загалом ми за те, щоб влада і бізнес були партнерами. Успішний бізнес – запорука сильної держави», - підкреслив Олег Григоренко,  голова Спілки підприємців Дніпропетровщини.

Водночас начальниця управління регуляторної політики та розвитку підприємництва департаменту правового забезпечення Дніпровської міської ради Ірина Журавльова анонсувала старт розробки Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Дніпрі на 2022-2026 роки: «Урамках цієї програми проходитиме низка заходів щодо актуальних питань ведення бізнесу. Вони також сприятимуть розвитку підприємництва у місті. На сайті Бізнес-простір Дніпра (https://dniprorada.gov.ua/uk/page/biznes-prostir-dnipra) буде розміщено спеціальну анкету, де усі бажаючі підприємці зможуть надати свої пропозиції для включення їх до проєкту програми». 

Стати учасником ZOOM конференції 10 лютого можна за посиланням: https://zoom.us/j/92092581459

УВАГА!!! На захід запрошуються виключно представники пресслужби міськради. Фото, відео та реліз будуть в офіціи?ніи? розсилці меріі?. Дякуємо за розуміння!