Погода

У Дніпрі відкрили виставку фотографій румунської фотожурналістки Іоани Молдован

У Дніпрі, у музеї АТО, відкрили виставку фотографій румунської фотожурналістки Іоани Молдован. Експозиція налічує десять світлин. Це репортажі з фронту на сході України, про військових, захисників-волонтерів. Виставку презентували в рамках візиту до Дніпра Надзвичайного та Повноважного Посла Румунії в Україні Крістіана-Леона Цуркану і розвитку двосторонніх культурних відносин між Україною та Румунією.

«Вдячний мерії, керівництву музею та почесному консулу Румунії у Дніпрі за організацію цієї виставки. Ці фотографії насправді показують справжню реальність подій на сході України. Мета Іоани Молдован була не стільки показати саму війну, як показати, що відбувається у душах людей, їхні переживання. Символічно, що відкриваємо цю виставку саме зараз, оскільки учора, 1 грудня, Румунія відзначала національне свято – День об’єднання. У єдності і цінностях ми схожі з Україною», – підкреслив Крістіан-Леон Цуркану.

Водночас заступник міського голови, директор департаменту економіки, фінансів та міського бюджету міськради Володимир Міллер зазначив: «Представлені роботи – пронизливі та зворушливі. Зображені моменти – наче точки у просторі формують наш світогляд. Знаковим є те, що виставка відкрилася саме у Дніпрі, оскільки наше місто свого часу стало справжнім українським форпостом, яке зупинило ворога».

Cайт
працює в
тестовому режимі,
зауваження надсилайте
на пошту [email protected]