Погода

Рейд у Дніпрі: порушення паркування на місцях для водіїв з інвалідністю

Поліцейські та інспекція з питань контролю за паркуванням 2 грудня провели рейд у Дніпрі щодо несумлінних водіїв, які паркуються на місцях, призначених для людей з інвалідністю. Розпочали з Троїцької площі. Несумлінного водія знайшли майже одразу. На місце викликали евакуатор.

«До сотні містян щодня нехтують правилами та залишають автівки на місцях для людей з інвалідністю. На подібні рейди ми запрошуємо поліцію, представників громадських організацій», – підкреслив заступник начальника відділу тимчасового затримання транспортних засобів інспекції з питань контролю за паркуванням Дніпровської міської ради Віталій Мельник. 

Паркувальні місця для людей з інвалідністю більші за розмірами, щоб водій міг комфортно відчинити дверцята автівки та витягнути візок. Якщо він зупиниться на звичайному місці – такі маніпуляції неможливі.

«Через таких недобросовісних водіїв людям з інвалідністю потрібно годинами чекати, доки спецмісце таки звільнять. Зазвичай у водіїв, які мають інвалідність, на транспортному засобі майорять спеціальні наліпки», – показала голова ГО «Центр соціальної адаптації людей з інвалідністю «Океан добра»» Ольга Волкова.

«Крім спецналіпки на авто, у людини повинні бути документи, які підтверджують інвалідність. Несумлінний водій за порушення може отримати штраф до 1700 грн», – підкреслив старший інспектор пресслужби управління патрульної поліції в Дніпропетровській області Павло Карманов.

Водночас тривають перевірки і самої розмітки на платних паркувальних майданчиках. Обов’язково повинні бути намальовані спеціальні знаки, які вказують, що це місце для автомобіля людини з інвалідністю, а розмір самого місця повинен бути три з половиною метри.

«Якщо норми не виконані, ми звертаємося до паркувальної компанії із проханням переробити розмітку», – зауважив заступник директора КП «Транспортна інфраструктура міста» Дніпровської міської ради Віталій Шаповалов.

Довідка. У Дніпрі налічується майже дві тисячі паркувальних місць для людей з інвалідністю.

Cайт
працює в
тестовому режимі,
зауваження надсилайте
на пошту [email protected]